ikinciyeni.com - ikinci el oto Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Çelik Motor Ticaret A.Ş.
Güncellenme:07.04.2022
  • Geliştiricinin Diğer Uygulamaları
  • Garenta indirGarenta
    Ücretsiz

Android için ikinciyeni.com - ikinci el oto

ikinciyeni.com mobil uygulaması ile ikinci el araç açık artırmalarına katılabilir, TÜV SÜD expertiz raporlu ikinci el satılık araçlara Çelik Motor güvencesi ve iade garantisiyle sahip olabilirsiniz.

ikinciyeni.com uygulamasının size sunduğu kolaylıklar;

Açık artırmadaki araçları görebilir, canlı açık artırmaları takip edebilir, kolayca teklif verebilirsiniz.
Detaylı filtreleme özelliği ile aradığınız marka/model, yıl, fiyat aralığı ve lokasyondaki araçları listeleyebilirsiniz.
Otomobillere ait ayrıntılı bilgilere, fotoğraflara ve detaylı ekspertiz raporlarına ve ikinciyeni.com'un araç için yorumlarına kolayca erişim sağlayabilirsiniz.
Kolay kullanımı ile zengin seçenekler arasından aradığınız ikinci el otomobilya kolayca ulaşabilirsiniz.
Açık artırma katılımı ve teklif verme süreçleri hakkında tüm sorularınızın cevaplarını bulabilir, tek tıkla müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
Pratik satış süreci ile otomobilınızı ertesi gün teslim alabilirsiniz.
1 hafta içerisinde iade garantisinden faydalanabilirsiniz.
Açık ve şeffaf bir sistem ile, mobil cihazınızdan, sizin belirlediğiniz fiyatlarla, güvenilir ikinci el otomobilınızı yerinizden bile kalkmadan satın alabilmenin rahatlığını yaşarsınız.
TÜV SÜD tarafında hazırlanan detaylı ekspertiz raporlarına kolayca erişebilirsiniz. TÜV SÜD raporları, kaporta boya kontrolleri, ön şasi bağlantıları, camlar, kaput, ön ve arka tamponlar, kapılar, çamurluklar, bagaj kapağı, tavan, marşpiyel, dikiz aynaları ile birlikte detaylı motor, mekanik ve elektronik aksam değerlendirmelerini kapsamaktadır.

Çelik Motor'un sektördeki 50 yılı aşan deneyimi ile, ikinci el araç satışında en güvenilir adres olan ikinciyeni.com'da güvenilir ekspertiz süreci, araçların bulunduğu lokasyona göre otomobilınızı İstanbul, Ankara veya İzmir'den teslim alma ve 7 gün içerisinde iade seçeneği sizleri bekliyor.

ikinciyeni kurulmuş olduğu 2014 yılından bu yana, haftada yaklaşık 400 kişiyi ikinci el araçları ile kendi belirledikleri fiyatlara buluşturuyor.


İkinciyeni Hakkında

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor'un, ikinci el otomobil pazarında güvenilir ve kaliteli hizmet ihtiyacını karşılamak için hayata geçirdiği online ikinci el otomobil açık artırma platformu ikinciyeni.com , otomobil sahibi olmak isteyenlere ekonomik fiyatların yanı sıra bir çok önemli avantaj sunuyor. Hafta içi her gün farklı marka ve modellerde araçların satışa sunulduğu ikinciyeni.com'da, üye sayısı 100 bine ulaştı.

ikinciyeni.com'da müşterilerin güvenle otomobil satın alabilmesi için ayrıntılı bilgilere, fotoğraflara ve ekspertiz raporlarına yer veriliyor. Profesyonel ekspertiz raporları için yapılan çalışmaları, 150 senelik deneyime sahip olan bağımsız kuruluş TÜV SÜD ile yürüten ikinciyeni.com, müşterilerin gönül rahatlığıyla otomobil satın alabilmesine yardımcı oluyor. Fren testi, tüm güvenlik ekipmanları, otomobilin tüm alt aksamı, boya, kaporta, lastikler ve donanım ekipmanları gibi otomobilin tüm noktaları kontrolden geçiriliyor. Raporlarda araçların her türlü durumu en şeffaf haliyle sitede yer alıyor. ikinciyeni.com'da hafta içi her gün açık artırmaya sunulan ortalama 80 otomobil müşterilerle buluşuyor.

https://www.ikinciyeni.com/
Facebook: https://www.facebook.com/ikinciyenicom/
Twitter: https://twitter.com/ikinciyenicom
G+: https://plus.google.com/+Ikinciyenicom
Linkedin: https://www.linkedin.com/company-beta/10167365/?pathWildcard=10167365
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCZAQS_BlMbfsyrxzD1SPNRg/

ikinciyeni.com - ikinci el oto - QR Kodu

Android ikinciyeni.com - ikinci el oto QR Kod

Android için ikinciyeni.com - ikinci el oto Ekran Görüntüleri

ikinciyeni.com - ikinci el oto Resimleri ikinciyeni.com - ikinci el oto Resimleri ikinciyeni.com - ikinci el oto Resimleri ikinciyeni.com - ikinci el oto Resimleri ikinciyeni.com - ikinci el oto Resimleri ikinciyeni.com - ikinci el oto Resimleri

Android için ikinciyeni.com - ikinci el oto Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın