İmeceMobil Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:29 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.2 ve üzeri
Geliştirici:Softtech Ventures
Güncellenme:08.07.2021

İmeceMobil: Çiftçiye Çalışan Teknoloji

Tarla ve tesisinizin konumuna özel tarımsal hava durumu ve önemli hava olaylarının gerçekleşmeden önce bildirilmesi, çiftçilerimize özel kampanyalar, güncel zirai haberler tarım ve hayvancılık ile ilgili sorularınızı cevaplamaya hazır uzmanlar, güncel hal ve borsa bilgileri; kısaca tarım ve hayvancılık ile ilgili her şey İmeceMobil'de!

İmeceMobil'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz!

İmeceMobil ile nelere ulaşabilirim?

"İmeceMobil" uygulaması ile çiftçilerimiz ihtiyaç duydukları birçok bilgiye dijital ortamda ulaşabiliyor.

o Tarımsal Hava Durumu ve Bildirimler: Tarla, bahçe ve hayvancılık ile ilgili üretim tesisi bilgilerinizi kaydederek bu alanların tarımsal hava tahmin bilgilerini (15 gün öncesi ve 15 gün sonrası olacak şekilde) görüntüleyebilirsiniz. Kaydettiğiniz konuma özel don, dolu, yağış, fırtına, yıldırım gibi anlık hava olayları hakkında önceden uyarılar alarak önlem alabilirsiniz.

o Uzmanına Sor Özelliği: Ücretsiz olarak sorularınızı dilerseniz fotoğraf da ekleyerek sorabilir, , uzmanlarımızdan bitkisel ve hayvansal üretim alanlarında tavsiyeler alabilirsiniz.

o Piyasa Bilgileri: Tarımsal ürünlerin en son tarihli hal borsası fiyatları ile yem, et, süt ve yumurta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

o Bölgenize ve ürününüze özgü Kampanyalar: Size özel Bankamız kampanya ve avantajlarından haberdar olabilir , girdi maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

o İmece Kart İşlemleri: İmece Kart sahibiyseniz, "İmece Kart'ım" seçeneği üzerinden kart bilgilerinize ulaşıp işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

o Haber ve duyurular: Ulusal ve yöresel haberleri anında öğrenebilir, hibe ve destek ödemelerinden hızlı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

o Başvurular: İmece Kart, Tarım Kredisi, Tarım Sigortası, Çiftçi BES ve Lisanslı Depolara bırakılan ürünleriniz için şubeye gitmeden başvurularınızı yapabilirsiniz.

o Türib: Türkiye Ürün ve İhtisas Borsası'nda (Türib) işlem gören ürünlerin fiyatlarını takip edebilirsiniz.

o Hasar Bildir: Bitkisel ürün ve sera hasar bildiriminizi TARSİM'e tek tuşla yapabilirsiniz.

o Gübre Tavsiye: Toros Tarım'dan Tarlanız, bahçenizdeki ürününüze özgü gübreleme önerisini toprak analizi girerek yada girmeden ücretsiz olarak alabilirsiniz.

o Tıbbı ve Aromatik bitkilerin yanı sıra süs bitkilerini de İmeceMobil'e kaydedip zirai bilgiler alabilirsiniz.

İmeceMobil - QR Kodu

Android İmeceMobil QR Kod

Android için İmeceMobil Ekran Görüntüleri

İmeceMobil Resimleri İmeceMobil Resimleri İmeceMobil Resimleri İmeceMobil Resimleri İmeceMobil Resimleri İmeceMobil Resimleri

Android için İmeceMobil Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın