İngilizce Öğreniyorum Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Boyut:8.5 MB
Gerekli Sürüm:Android 2.3 ve üzeri
Geliştirici:Alyaka
Güncellenme:22.08.2016

Android için İngilizce Öğreniyorum

İlk okul ve okul öncesi öğrencileri için eğlenceli ve eğitici bir oyun. Sekiz kategori ve bir birinden farklı onlarca eğitici kart. Çocuklarınız İngilizcedeki temel terimleri görsel ve işitsel olarak çabucak ve eğlenerek öğrenebilecek. 

Sayılar: Her sayı uğur böcekleri ile ifade edildi ve çocukların matematik gelişimleri de dikkate alındı.
Harfler: Her harf için bir kelime ve o kelimeyi anlatan bir grafik. Çocuklarınız İngilizce alfabeyi öğrenirken o harfle başlayan kelimeleri de sizin yardımınızla öğrenebilir.

Hayvanlar: Çocuklar 32 tane sevimli hayvanı hem görerek hem de duyarak öğrenecekler. Çocukların zihninde canlanması için hayvanlar çizim olarak değil gerçek resimlerden seçildi böylece çocuklar kolaylıkla hayvan isimlerini İngilizce öğrenebilecek.
Aylar: Her ay için o ayı anlatan farklı bir kart kullanıldı. 

Duygular: Robotların duyguları olmaz mı sanıyorsunuz? İşte size gülen, ağlayan hatta kızan robotlar.
Renkler: Çocukların ve hatta sizin renkleri daha iyi öğrenebilmeniz için gök kuşağındaki renkleri çeşitli kartlar ile hem görsel olarak hem de işitsel olarak sunuyoruz. 

Şekiller: İlk önce basit şekiller ile başlayıp daha sonra beşgen, altıgen gibi karışık şekillerin de ingilizcelerini öğrenebilirsiniz.
Günler: Haftanın yedi gününü sizler için kartlarla öğrettik. Dikkat çünkü birinci gün Pazar günü. Haftaya tatilden başlamak gayet güzel olmalı.

Çocuğunuzla nasıl vakit geçireceğinizi bilmiyorsanız bu oyun sayesinde beraberce hem eğlenir hem de öğrenirsiniz. Uygulama çocukların temel İngilizce kelimeleri öğrenmesi için geliştirildi. Oyunu, bir kaç saat veya gün çocuğunuzla birlikte oynayın ve ardından mobilin gücünü göreceksiniz. Çocuğunuzun ne kadar çabuk öğrendiğine inanamayacaksınız.

Dikkat! Çocuklarınızın mobil cihazlar ile yalnız başına kalması ve çok uzun süreler boyunca bu oyun ile meşgul olması önerilmez.

İngilizce Öğreniyorum - QR Kodu

Android İngilizce Öğreniyorum QR Kod

Android için İngilizce Öğreniyorum Ekran Görüntüleri

İngilizce Öğreniyorum Resimleri İngilizce Öğreniyorum Resimleri İngilizce Öğreniyorum Resimleri İngilizce Öğreniyorum Resimleri İngilizce Öğreniyorum Resimleri İngilizce Öğreniyorum Resimleri

Android için İngilizce Öğreniyorum Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın