İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli) Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:25 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:İlkharf Apps Games
Güncellenme:28.10.2019

Android için İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli)

Yüzlerce farklı hepsi özenle seçilmiş tarifleri sizler için internetsiz yemek tarifleri uygulamasında bir araya getirdik. Uygulamamız sayesinde gelen misafirlerinize, iş arkadaşlarınıza, komşularınıza ve daha nice arkadaş ve akrabalarınıza internetsiz yemek tarifleri uygulaması sayesinde yemekleri çok rahat bir şekilde zorlanmadan hızlı ve seri bir şeilde hazırlayabileceksiniz. Ayrıca internetsiz yemek tarifleri uygulamamızda yüzlerce resimli tarifler bulunduğundan dolayı istediğiniz yemeğin alternatiflerini anında bulabilirsiniz.


Uygulamamızın içerisinde resimli olarak yüzlerce tariflerden bazıları; İmam bayıldı, Zeytinyağlı bakla ezmesi, Etli ve barbunyalı taze fasulye, Zeytinyağlı taze fasulye, Hünkar beğendi, Zeytinyağlı bamya, Zeytinyağlı biber dolması, Zeytinyağlı kabak dolması, Salsa soslu biber dolması, İzmir usulü enginar dolması, Zeytinyağlı yaprak sarması, Bezelye çorbası, Domates çorbası, Kremalı mantar çorbası, Semizotlu soğuk çorba, Soğuk çorba, Yeşil mercimekli soğuk çorba, kolay yemek tariflerini bulabilirsiniz. Bu tarifler uygulamada bulunan tariflerin sadece bir kaçıdır buna benzer yüzlerce tarif uygulamada sizleri beklemektedir.

Ayrıca sizlerden gelen talep, eleştire göre daha fazla tarif eklemekten mutluluk duyarız.

İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli) - QR Kodu

Android İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli) QR Kod

Android için İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli) Ekran Görüntüleri

İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli) Resimleri İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli) Resimleri İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli) Resimleri İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli) Resimleri İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli) Resimleri İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli) Resimleri

Android için İnternetsiz Yemek Tarifleri (Yüzlerce Resimli) Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın