İPApp Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:15 MB
Gerekli Sürüm:Android 5.0 ve üzeri
Geliştirici:İpragaz AŞ
Güncellenme:19.10.2021

Android için İPApp

Artık akıllı telefonunuzdan kolayca, İpragaz marka 12 kg'lık şişman ya da uzun ev tüpü siparişi verebilirsiniz. Tüpünüzü hesaplı fiyata alabilir, siparişlerinizden puan kazanabilirsiniz.

İPApp avantajların yanında, size pek çok kolaylık sunar. İPApp sayesinde tüpünüzü zamanında size gelecek şekilde, tam vaktini belirterek sipariş edebilirsiniz. Siparişlerinizi kolayca tekrarlayabilir, kayıt tutabilir ve dilediğinizde hesabınıza girip kayıtlarınızı kontrol edebilirsiniz. İpragaz'ın size sunduğu ürün ve hizmetler hakkında bilgi alabilir, isterseniz ödemelerinizi kapıda yapabilirsiniz.

İPApp size tanıdığınız, bildiğiniz İpragaz kalite ve güvenini sunar. İpragaz servis elemanlarının güler yüzlü hizmetine mümkün olan en kısa zamanda ve en hesaplı fiyata ulaşmanızı sağlar. Ayrıca görüş ve önerilerinizi de bizimle kolayca paylaşabilir, kalite ve hizmette mükemmeliyete yolculuğumuzda bize destek olabilirsiniz.

Başta tüp ihtiyacınızı, zamanla da tüm enerji ihtiyacınızı karşılamak amacıyla tasarlanan İPApp'i hemen indirin. Enerjinin her halini, Türkiye'nin her yerine ulaştırmak amacıyla çalışan İpragaz'ın size sunduğu tüm avantajlar ve kolaylıklardan yararlanın.

İPApp - QR Kodu

Android İPApp QR Kod

Android için İPApp Ekran Görüntüleri

İPApp Resimleri İPApp Resimleri

Android için İPApp Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın