JAUMO Flört, Tanışma ve Sohbet Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Joyride GmbH
Güncellenme:27.01.2023

Android için JAUMO Flört, Tanışma ve Sohbet

Flört. Sohbet. Tanışma.
Tanışma süreci kolay, eğlenceli ve tatmin edici olmalıdır. Sıradan, karmaşık ve zor olmamalı... İşte bu yüzden, size önce kancayı atıyor sonra yolunuzdan çekiliyoruz, böylece heyecan, arkadaşlık ve hatta aşk yolunda kendi rotanızı çizebiliyorsunuz. Daha fazla kontrol. Daha iyi ilişkiler. Anlamlı deneyimler. Tüm bunların önem verdiğiniz şeyler olduklarını biliyoruz ve hepsine ulaşmanız için elimizden geleni yapacağız.

Evet, Gerçekten İşe Yarıyor
İnanılmaz hızlı tek tuşla kayıt özelliği, hâlihazırda çevrenizde sizi bekleyen yalnız kalplerle yepyeni bağlar kurmanızı adeta çocuk oyuncağına dönüştürüyor. Bu gerçeği, 20 milyonun üzerindeki Jaumo üyesi seve seve onaylayacaktır. Topluluğumuza hemen, bugün katılın ve kendi gözlerinizle görün.

Ücretsiz Flört
Pek çok tanışma uygulamasının aksine, Jaumo'yu kullanmak için tek kuruş bile harcamazsınız. Hemen platformumuza hop diye atlayabilir, gözünüze çarpan biriyle sohbete geçebilir ve hafta sonu baş başa bir öğle yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz - üstelik Jaumo ücretsiz olduğundan, elinizi cebinize atmanıza bile gerek yok. Profesyonel hale gelmeye hazır olduğunuzda ise, uygulamamızın kırmızı halılı sürümünü ücretsiz olarak yedi gün boyunca test etmenize izin vereceğiz.

Kaynaşmalar İyileştirildi
Doğru koşullarda yapılan küçücük, masum bir göz kırpma, insanı, hayat boyu sürecek koşulsuz bir sevgiye ulaştırabilir. İnsanları tanıştırmayı arzulayan iki arkadaş tarafından geliştirilen uygulamamızın öncelikli hedefi, sizlerin, dilediğiniz kadar çok insanla, olabildiğince sık ve mümkün olan en kolay şekilde diyaloğa geçebilmenizi sağlamaktır. Jaumo sadece tohumları eker, çiçek açıp açmayacağına siz karar verirsiniz.

Kişiye Özel. Güvenilir. Güvenli.
Hiçbir şey, gizliliğinizden ve güvenliğinizden daha önemli değildir, bu nedenle, kontrolün daima sizde olmasını garanti ediyoruz. Kim olduğunuz ve nerede yaşadığınız, ne zaman, kimlere izin vereceğinize karar verene kadar tamamen gizli tutulur. Sırlarınız bizimle güvendedir, herkese açık hale gelmeye hazır olduğunuzda, profilinizi güncellemeyi kolaylaştıracağız.

JAUMO Flört, Tanışma ve Sohbet - QR Kodu

Android JAUMO Flört, Tanışma ve Sohbet QR Kod

Android için JAUMO Flört, Tanışma ve Sohbet Ekran Görüntüleri

JAUMO Flört, Tanışma ve Sohbet Resimleri JAUMO Flört, Tanışma ve Sohbet Resimleri JAUMO Flört, Tanışma ve Sohbet Resimleri JAUMO Flört, Tanışma ve Sohbet Resimleri

Android için JAUMO Flört, Tanışma ve Sohbet Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın