Kaspersky Password Manager Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Android 5.0 ve üzeri
Geliştirici:Kaspersky Lab Switzerland
Güncellenme:13.05.2022

Android için Kaspersky Password Manager

Kaspersky Password Manager, tüm parolalarınızı, adreslerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi güvenli şekilde depolar ve mobil cihazlarınız ve bilgisayarlarınız genelinde senkronize eder. Böylece tüm bireysel parola ve verilerinize erişmek için tek güvenli ana parolayı hatırlamanız gerekir.

Tüm kayıtlarınız için güvenli depolama

Bu nedenle parolalarınız, adresleriniz ve kredi kartı bilgileriniz güvenli bir parola kasasında depolanır ve bunların kilidi yalnızca sizin bildiğiniz tek bir güvenli parolayla açılabilir.

Birden çok cihaz genelinde kayıt senkronizasyonu

Bilgisayarları ve mobil cihazları İnternet'te gezinmek ve alışveriş yapmak için kullandığınızdan parolalarınız, adresleriniz ve kart bilgileriniz tüm cihazlarınız genelinde senkronize edilir. Böylece tüm öğeler bir parola kasasında depolanır ve bunlara PC, Mac, akıllı telefon ve tablet cihazlarınızdan erişebilirsiniz.

Favori sitelerinizin ve hesaplarınızın tümüne kolay erişim

Kullandığınız her web sitesi ve hesap için farklı parolaları hatırlamak zor olabilir. Kaspersky Password Manager'a sahipken artık «Parolamı unuttum» bağlantısına ihtiyaç duymazsınız. Tüm parolalarınız ve kullanıcı adlarınız güvenli biçimde depolandığında, favori sitelerinize ve hesaplarınıza geri döndüğünüzde oturum açmak daha kolaydır.

Kolay kredi kartı verisi girişi

Otomatik veri girişi, hataları engellemeye yardımcı olabilir. Kredi kartlarınızdan birinin hesap numarasını almanız gerekirse kartı mobil cihazınızla taramanız yeterlidir.

Parolaları ve verileri ekran görüntüsü almadan koruma

Suçluların parolalarınızı, hesaplarınızı ve kredi kartı bilgilerinizi içeriyor olabilecek ekran görüntülerini almalarını engellemeye de yardımcı oluyoruz.

Kaspersky Password Manager - QR Kodu

Android Kaspersky Password Manager QR Kod

Android için Kaspersky Password Manager Ekran Görüntüleri

Kaspersky Password Manager Resimleri Kaspersky Password Manager Resimleri Kaspersky Password Manager Resimleri Kaspersky Password Manager Resimleri Kaspersky Password Manager Resimleri Kaspersky Password Manager Resimleri

Android için Kaspersky Password Manager Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın