Kelime Oyunu : Kare Bulmaca Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Androbros
Güncellenme:24.05.2021

Android için Kelime Oyunu : Kare Bulmaca

Kelime oyunu kare bulmaca ile kelimeleri yerleştirin, bulmacayı çözün. Gazetelerin bulmaca eklerinde çıkan kelime yerleştirme, çapraz bulmaca veya kare bulmaca sevenler için, sınırsız sayıda bedava kelime bulmaca bu oyunda.

Kare bulmaca oyununda amaç verilen sözcükleri en kısa sürede bulmacadaki yerlerine yerleştirmektir. Sözcükleri ne kadar çabuk yerleştirirseniz, o kadar çok puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları online skor tablosunda görebilir ve bu şekilde arkadaşlarınızla ve diğer kare bulmaca oynayanlarla yarışabilirsiniz.

Bütün sözcükleri yerleştirdiğinizde oyun biter ve aldığınız puan sunucuya gönderilir. Bu puanlar Google Play'in sağladığı yüksek skorlar servisi kullanılarak sıralanır. Sıralamalar günlük, haftalık ve tüm zamanlar olmak üzere ayrı ayrı tutulur.

Oyunu hem online (çevrim içi) hem de offline (çevrim dışı) olarak oynayabilirsiniz. Online oynayabilmeniz için Google+ hesabınızla oturum açmanız gerekir. Oturum açmadan offline olarak da oynayabilirsiniz. Ancak offline oyun sırasında kazandığınız puanlar sıralamaya katılmaz. Bir başka deyişle offline modda skorunuz sunucuya gönderilemediği için yüksek skor olarak değerlendirilemez.

Herkese iyi eğlenceler...

Kelime Oyunu : Kare Bulmaca - QR Kodu

Android Kelime Oyunu : Kare Bulmaca QR Kod

Android için Kelime Oyunu : Kare Bulmaca Ekran Görüntüleri

Kelime Oyunu : Kare Bulmaca Resimleri Kelime Oyunu : Kare Bulmaca Resimleri Kelime Oyunu : Kare Bulmaca Resimleri Kelime Oyunu : Kare Bulmaca Resimleri Kelime Oyunu : Kare Bulmaca Resimleri Kelime Oyunu : Kare Bulmaca Resimleri

Android için Kelime Oyunu : Kare Bulmaca Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım