LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Yergok Apps
Güncellenme:01.01.1970

Android için LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ

Bu uygulama Tüm Türk Edebiyatı Bilgilerini Kapsamaktadır. İslamiyet Öncesinden başlanarak Cumhuriyet edebiyatı dahil, bilgiler özenle hazırlanmış ve kullanıcılara sunulmuştur. Dönemlerle ilgili gereksiz ayrıntıdan kaçınılarak öz ve işe yarar bilgiler verilmiştir.

Uygulamada dönemlerle ilgili genel özellikler, anahtar bilgiler, eser ve yazarlarla ilgili bilgiler büyük bir titizlikle hazırlanmıştır.

Her dönemle ilgili ÖSYS de çıkmış sorular taranarak (1974 yılından 2013 yılına kadar ) uygulamaya dahil edilmiştir. Soruların doğru cevapları ilgili sorunun altında verilmiştir.

Uygulama KPSS ve LYS' ye hazırlanan öğrencilerin her dem ellerinin altında bulunacak bir kaynak olması dolayısıyla biraz iddalı.
Uygulamanın internet bağlantısı olmadan da kullanılabiliyor olması ayrı bir özellik.

Uygulama 9., 10. 11. sınıf ve 12. sınıf Türk Edebiyatı dersleri için hayli işe yarayacaktır. Çünkü bu sınıfların edebiyat konularını tamamen kapsar niteliktedir. Uygulamada bilgilerin tutarlılığı konusunda endişeye mahal yoktur. Uygulamayı daha da geliştirmek için eleştirilerinizi bekleriz. Umarım uygulamayı beğenirsiniz. Edebiyat Bilgileri yanında aşağıda adı verilen 84 yazarın eserleri ve edebi kişilikleri hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca Şiir, roman, öykü, masal, tiyatro. gazel, kaside gibi türler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ - QR Kodu

Android LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ QR Kod

Android için LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ Ekran Görüntüleri

LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ Resimleri LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ Resimleri LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ Resimleri LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ Resimleri LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ Resimleri LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ Resimleri

Android için LYS PRATİK EDEBİYAT BİLGİLERİ Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın