Massive Warfare: Aftermath Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:148 MB
Gerekli Sürüm:Android 5.0 ve üzeri
Geliştirici:TinyBytes
Güncellenme:26.04.2022

Android için Massive Warfare: Aftermath

Bu büyük çapta bir savaş! Massive Warfare: Aftermath, senkronize online PvP savaşlarında dünyaya karşı savaşabileceğiniz tek çok oyunculu savaş oyunudur. Mücadele kara, deniz ve havada gerçekleşir.

Bir tank, savaş gemisi veya helikopter al ve düşmanınla savaş. Savaş makineni yükselt. Yüksek çözünürlüklü 3D'de bu simülatörün her detayının zevkini tat. Helikopterinle bir çarpışmaya sebep ol. Tankını ağır demir zırhla döv. Hovercraft'ını optimize et ve bir yok edici haline getir. Rakibini küçümseme. Bu ölümcül bir savaştır ve hatalar ölümlüdür. Savaş alanını bombalayan uçaklar için dikkatli ol. Doğru kamuflaj ile savaşa gittiğinden emin ol. Bu oyunda as olmak istiyorsan, kazanmak ilerlemenin anahtarıdır. Ağır silahlar alanda seni bekliyor olacak. Atışlar çok yoğun! Savaş alanındaki sürükleyici aksiyonu hisset. En iyi nişancıyı mı arıyorsun? Bunun gibi bir eğlence etkinliği yok. Çağrıyı duydun mu? Kazanmak senin görevin!

Massive Warfare: Aftermath - QR Kodu

Android Massive Warfare: Aftermath QR Kod

Android için Massive Warfare: Aftermath Ekran Görüntüleri

Massive Warfare: Aftermath Resimleri Massive Warfare: Aftermath Resimleri Massive Warfare: Aftermath Resimleri Massive Warfare: Aftermath Resimleri Massive Warfare: Aftermath Resimleri Massive Warfare: Aftermath Resimleri

Android için Massive Warfare: Aftermath Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın