Microsoft To-Do Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:20 MB
Gerekli Sürüm:Android 5.0 ve üzeri
Geliştirici:Microsoft Corporation
Güncellenme:29.07.2021

Android için Microsoft To-Do

Microsoft To-Do, bir gününüzü kolayca planlamanızı sağlayan basit ve akıllı bir yapılacaklar listesidir. Üretkenliğinizi artırırken stres düzeyinizi azaltmanıza yardımcı olan To-Do'yu iş, ev veya okul için kullanabilirsiniz. Akıllı teknoloji ve güzel bir tasarımı bir araya getirerek günlük iş akışınızı kolayca oluşturmanız için size güç kazandırır. Gününüzü To-Do'nun akıllı Önerileriyle düzenleyin ve her gün yapılması gereken en önemli görevlerinizi veya günlük ev işlerinizi tamamlayın. Telefonunuz ve bilgisayarınız arasında eşitlenen To-Do ile yapılacak işlerinize okuldan, ofisten veya marketten, hatta dünyanın herhangi bir yerinde seyahatteyken bile ulaşabilirsiniz.

Yapılacak işlerinizi hareket halindeyken hızla ekleyebilir, düzenleyebilir ve planlayabilirsiniz. Gerçekten unutmamanız gereken yapılacak önemli işlerinize anımsatıcı ve son tarih ekleyebilirsiniz, biz size hatırlatırız. Ayrıca günlük, haftalık veya yıllık olarak işaretlemeniz gereken yapılacak işleriniz varsa, her birini her seferinde hatırlatmamız için yinelenen son tarihler ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, yapılacak her işinize adreslerden okumak istediğiniz kitaplara veya en sevdiğiniz kafenin web sitesine kadar tüm ayrıntıları ekleyebilir ve To-Do'yu bir not alma uygulaması olarak kullanabilirsiniz. Tüm görev ve notlarınızı tek bir yerde toplayarak daha fazlasını başarabilirsiniz.

Hayatınızın hangi alanlarında üretkenliğinizi artırmak istersiniz? Bunların her biri için renk kodlu bir liste oluşturabilirsiniz. Artık ödevlerinizi bir listeye, marketten alacaklarınızı diğer bir listeye, bavulunuza neler koyacağınızı veya iş projelerinizi ve evde KY projelerinizi başka listelere ekleyebilirsiniz. GTD (David Allen'ın Getting Things Done Methodology - İşleri Yoluna Koyma Metodolojisi) gibi bir üretkenlik sistemini takip ediyorsanız, Bir gün listesi veya Takip listesi oluşturabilirsiniz. Hedefleriniz ister bu hafta için ister gelecek 5 yıl için olsun, To-Do size yardımcı olmaya hazır.

Her sabah neye odaklanmak istediğinizi planlayarak gün boyunca üretkenliğinizi artırın. Bu basit yapılacaklar listesi uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Özelleştirilebilir temalar, notlar, anımsatıcılar, son tarihler, akıllı Öneriler içerir ve birden çok cihazla eşleştirilebilir. Kısacası, hayatınızı yönetmek ve daha fazlasını başarmak için ihtiyacınız olan her şey burada. Görevlerinizi ve günlük ev işlerinizi tamamlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık To-Do sayesinde günlük işlerinizi tamamlamak biraz daha keyifli. Bu görev yönetimi aracını günlük hayatınızın bir parçası haline getirin.

Microsoft To-Do - QR Kodu

Android Microsoft To-Do QR Kod

Android için Microsoft To-Do Ekran Görüntüleri

Microsoft To-Do Resimleri Microsoft To-Do Resimleri Microsoft To-Do Resimleri Microsoft To-Do Resimleri Microsoft To-Do Resimleri

Android için Microsoft To-Do Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın