Might and Glory: Kingdom War Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:ADVGO42 LTD
Güncellenme:25.06.2021

Android için Might and Glory: Kingdom War

Might and Glory:Krallık Savaşı, klasik fantezi ve destansı savaşları seven herkes için yeni bir çevrimiçi strateji oyunudur. Fevkalade kalenizi yapın, kudretli kahramanlardan bir ordu oluşturun, klan akınlarına katılın ve diğer oyuncuları kılıç ve büyü ile alt edin!

Hükmünüz altında gelişen güzel krallık, kıtanın büyülü kaynakları için haşin bir mücadelenin merkezine dönüşür. Göreviniz, bu çok eski yerlerin kural tanımayan büyülerine hükmetmek, güç peşinde olan diğer rakipleri geçmek ve bu topraklara terör saçan berbat Kara Şövalye'yi yenmektir! Bu dünyanın büyüsüyle dolu olan fevkalade kaleler ve gizemli doğanın yanı sıra hızlı ve haşin savaşlar ve birçok diğer harika özellikler yüksek kalite HD grafiklerle sunulur ve mobil strateji oyunları ile çetin savaşların tüm hayranlarının duygularını uyandıracaktır.

Savaş başladı, parlak zırhınızı giyip kudret ve şan yoluna düşmenin zamanı geldi! En iyi baş büyücülerinizin büyüleriyle desteklenen geçilmez duvarlar ve yenilmez koruyucu yapılarla kalenizi güçlendirin, diğer oyuncularla savaşın, onların kalelerini yıkıp kaynaklarını ele geçirin, durmak bilmez klanlarda bir araya gelin ve düzenli turnuvalara katılın. Gelişin, saldırın, yok edin, ele geçirin ve bu dünyanın tek dere beyi olun!

Tüm Android akıllı telefon veya tabletlerde oynayın.

Might and Glory: Kingdom War - QR Kodu

Android Might and Glory: Kingdom War QR Kod

Android için Might and Glory: Kingdom War Ekran Görüntüleri

Might and Glory: Kingdom War Resimleri Might and Glory: Kingdom War Resimleri Might and Glory: Kingdom War Resimleri Might and Glory: Kingdom War Resimleri Might and Glory: Kingdom War Resimleri Might and Glory: Kingdom War Resimleri

Android için Might and Glory: Kingdom War Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın