Mini World Block Art Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:90 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.4 ve üzeri
Geliştirici:SuperNice Digital Marketing Co., Ltd.
Güncellenme:11.01.2022

Android için Mini World Block Art

Şimdilik, bu oyun 13 dile kadar desteklemektedir: İngilizce, Tay dili, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Japonca, Korece, Vietnamca, Rusça, Türkçe, İtalyanca, Almanca ve Çince.

Mini World, arkadaşlarınızla macera, keşif ve yaratıcılık hakkında bir 3D ücretsiz oyun sanal oyunudur. Seviye yok, kısıtlama yok, sadece yok ettiğimiz ve yarattığımız şey. Kolay oynanabilen yerleşik çok oyunculu ayarlar, istediğiniz zaman PC ve Cep Telefonları üzerinden bağlanmanızı sağlar. Hayal gücünüzle bir ev, apartman, kale, şehir oluşturun ya da fantezi çiftinizde eğlenin. Zindandaki Dark-Dragon'a arkadaşlarınla bile meydan okuyabilirsin.

Hayatta kalma modundan sıkılıyorsanız, başka bir sunucuya atlayın ve muhteşem mini oyunlar oynayın. Parkour'dan, bulmacaya, FPS'e, stratejiye kadar uzanan çeşitli mini oyunlar vardır. Bu oyunlar, takım çalışması açısından katılan oyuncular için daha güçlü bir bağ oluşturmak için harika olabilir veya ikisi arasında bir rekabet yaratabilir. Sonuç olarak, mini oyunlar tamamen eğlencelidir.

Mini dünya, gerçek bir sonucu olmayan bir ifade şeklidir. 1000 oyun elemanı arasından seçim yapabileceğiniz yüzlerce blokla, kendinizi blokları yerleştirme ve çıkarma konseptiyle tamamen manipüle edilebilen bir dünyada ifade edebilirsiniz.

Temel Özellikler:

1 Muazzam Sandbox World - zanaat ve keşif yapmak için çeşitli sevimli canavarlar, bloklar, malzemeler ve madenler ile geniş bir sanal dünyayı keşfedin.
2 Benzersiz oyun - Sevimli oyun karakter tasarımı ile benzersiz oyun motoru
3 Single Player ve Multiplayer - dost ateşi ile arkadaşınızın oyununa atlayın ya da kendi başına yeni bir dünya başlatın. Oyununuzu diğer oyuncularla paylaşın ya da dünyanın her yerinden diğer oyunculara katılın.
4 Galeri - Galeri'deki eserleri yükleyebilir veya indirebilirsiniz, en yeni MOD haritasına, oyun haritasına veya diğer çalışmalarına bakabilirsiniz.
5 Oyun modu - Hayatta kalma modu, Oluşturma modu veya diğer oyuncular tarafından oluşturulan mini oyunlar, istediğiniz zaman bu oyunun cazibesinin tadını çıkarabilirsiniz.
6 Güçlü oyun editörü - Parkurdan, bulmacaya, FPS'e, stratejiye, vs'ye kadar uzanan çeşitli mini oyunlar var. Hepsi oyun editörü tarafından yapılabilir.

Oyunu çalıştırmak için Oyunların izni gereklidir veya başlamaz.

Mini World Block Art - QR Kodu

Android Mini World Block Art QR Kod

Android için Mini World Block Art Ekran Görüntüleri

Mini World Block Art Resimleri Mini World Block Art Resimleri Mini World Block Art Resimleri Mini World Block Art Resimleri Mini World Block Art Resimleri Mini World Block Art Resimleri

Android için Mini World Block Art Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın