Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Moovit
Güncellenme:01.01.1970

Android için Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi

Moovit, toplu taşımayı daha kolay kullanmak için ihtiyacın olan her şey. Gerçek zamanlı bilgi sayesinde her seferinde en hızlı ve en rahat yolu seç. Seferleri, gerçek zamanlı varış saatleri ve servis ikazlarını görüntüle. Üstelik bedava ve gücünü kullanıcılarından alıyor. İstanbul, İzmir ve dünya çapında 100 farklı şehri destekler.

Temel Özellikler:
* Canlı sefer bilgisi: Haritada yakın bir istasyona tıkla, veya dilediğin bir ulaşım hattı ara
* Yolculuk planlayıcı: Hedefine giden alternatif yolları kıyasla
* Adım adım navigasyon: Yürürken bile haritada yolunu kolayca bul
* Gerçek zamanlı servis ikazları: Sıkça kullandığın hatlarla ilgili gerçek zamanlı bilgi al, sefer ve tarife bilgilerine ulaş
* Londra metrosu, Manchester tramvayı gibi 30 popüler metro / tramvay / raylı sisteme ait harita (PDF görüntüleyici gerektirir).

Moovit nasıl "gücünü kullanıcılarından alır"?
* Moovit işbirliğinden güç alan, halk odaklı bir projedir. Toplu taşıma seferlerinin eksiksiz bilgileriyle başlarız, ardından operatörler ve kullanıcıların verdiği gerçek zamanlı verileri ekleriz.
* Yolculuk yaparken yalnızca Moovit\'i açık tutarak bile, canlı veriyi kullanıcılara geri kazandırırsın. Üstelik rapor düğmesini kullanarak yolculuk ettiğin hatlar ve istasyonlarla ilgili güncel raporlar da gönderebilirsin.
* Moovit kullanıcıları arttıkça otobüsler, trenler ve metro hatları hakkındaki gerçek zamanlı bilgiler de artar. Bu bilgiler karşılığında herkes daha doğru tahmini varış sürelerine ve rota planlarına ulaşır!

Moovit aşağıdaki başlıca ulaşım şirketlerini kapsar:
* İstanbul: Otobüs (İETT), Metro (İstanbul Ulaşım Metro), Hafif Raylı Sistemler (İstanbul Ulaşım ve İETT Tramvay), Füniküler (İstanbul Ulaşım ve İETT Füniküler), Vapur ve Motor(Dentur, Şehir Hatları, Turyol, Prenstur, İDO)
* İzmir: Otobüs (ESHOT), Raylı Sistem (İZBAN), Metro (İzmir Metrosu)
Üstelik, çok yakında dolmuş ve minibüs seferlerini de kapsayacak.

Diğer uluslar arası konumlar: ABD (NY, LA, Chicago, Miami, SF, Boston ve diğerleri dahil 40 şehir alanı), Kanada (Toronto, Montreal ve fazlası), Birleşik Krallık (Ülkenin tamamı), İspanya (Barselona, Madrid, Bilbao), Italy (Roma, Milano, Napoli ve fazlası), Fransa (Paris, Bordeaux ve fazlası), Polonya (Varşova, Lublin ve fazlası), İsveç (Stockholm), Finlandiya (Helsinki), Macaristan (Budapeşte), Rusya (Moskova), Hollanda (Ülkenin tamamı), İsrail (Ülkenin tamamı), Brezilya (Rio, Sao Paolo ve başka 8 büyük şehir), Şili (Santiago), Kolombiya (Bogota), Mexico City, Peru (Lima), Avustralya (Sydney, Perth ve fazlası), Yeni Zelanda, Filipinler (Manila) ve Malezya (Kuala Lumpur).

Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi - QR Kodu

Android Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi QR Kod

Android için Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi Ekran Görüntüleri

Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi Resimleri Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi Resimleri Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi Resimleri Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi Resimleri Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi Resimleri Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi Resimleri

Android için Moovit: Canlı Ulaşım Bilgisi Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın