Moyra: Astroloji ve Burçlar Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:37 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.3 ve üzeri
Geliştirici:Moyra Bilişim Hizmetleri ve Pazarlama A.Ş.
Güncellenme:22.12.2020

Android için Moyra: Astroloji ve Burçlar

Moyra, aklındaki tüm soruları derin astroloji bilgisiyle, senin ve eklediğin kişilerin doğum haritalarını esas alarak yanıtlar. Aşk hayatına ve geleceğine dair merak ettiğin her sorunun yanıtını Moyra'da bulabilirsin. Artık hayatında soru işaretleri yok, çünkü Moyra var!

Aşk hayatına dair her sorunun yanıtı Moyra'da!

o Hoşlandığın biri varsa, onun nasıl birinden hoşlandığını, burçlarınızın uyumunu, haritanızdaki gezegenlerin etkileşimine göre aranızdaki aşk uyumunu ve senin için doğru kişi olup olmadığını öğrenebilirsin.

o Sevgilin ya da flörtün varsa, onunla aranızdaki aşk uyumunu, ilişkinizin uzun soluklu olup olmayacağını ve sana ne kadar sadık olduğunu öğrenebilirsin.

o Hayatında kimse yoksa, önümüzdeki dönemde aşk için sana en uygun tarihleri, astrolojik doğum haritana göre sana hangi burcun uygun olduğunu, gelecekte evleneceğin kişinin özelliklerini öğrenebilirsin.

o Evliysen, aranızdaki çekimin ve anlaşmazlıkların nedenini anlamak için aşk uyumunuzu, onun yükselen burcunu ve ay burcu özelliklerini öğrenebilirsin.

Ailen ve arkadaşlarınla ilgili merak ettiğin her sorunun yanıtı Moyra'da!

o Çocuğun varsa, seni nasıl bir anne olarak gördüğünü, ona nasıl davranman gerektiğini ve çocuğunun hangi alanlarda şanslı olduğunu öğrenebilirsin.

o Arkadaşlarınla uyumuna bakabilir, onların ruh ikizin olup olmadığını öğrenebilirsin. Ayrıca yeni tanıştığın biriyle hangi alanlarda anlaşabileceğiniz ya da çatışabileceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsin.

o Annen, baban ya da kardeşinin burç özelliklerini, yükselen burcunu ve ay burcunu öğrenip karakter özellikleri hakkında fikir sahibi olabilirsin.

Moyra'da günlük burç yorumları haritana özel, hem de ücretsiz!

o Moyra sana özel burç yorumu sunar. Her bireyin doğduğu gün, saat ve yere göre hesaplanan bir horoskobu ya da doğum haritası vardır ve bu harita kişiye özeldir. Moyra, günlük burç yorumlarını senin doğum haritanı dikkate alarak sana özel sunar.

o Sevdiklerinin onlara özel burç yorumlarını Moyra'dan takip et. İstersen sevgilinin, eşinin, çocuğunun ya da dilediğin kişinin onların haritalarına özel günlük burç yorumlarını da Moyra'da okuyabilirsin.

Moyra: Astroloji ve Burçlar - QR Kodu

Android Moyra: Astroloji ve Burçlar QR Kod

Android için Moyra: Astroloji ve Burçlar Ekran Görüntüleri

Moyra: Astroloji ve Burçlar Resimleri Moyra: Astroloji ve Burçlar Resimleri Moyra: Astroloji ve Burçlar Resimleri Moyra: Astroloji ve Burçlar Resimleri

Android için Moyra: Astroloji ve Burçlar Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın