oBilet Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:8.1 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.4 ve üzeri
Geliştirici:obilet.com
Güncellenme:28.09.2021

Android için oBilet

oBilet; Varan, Ulusoy, Pamukkale ve Anadolu Ulaşım gibi 70'ten fazla otobüs firmasını tek bir platformda toplayan Türkiye'nin 'online otobüs bileti' gişesidir.

Bu uygulamayı kullanarak:
- 70'ten fazla otobüs firmasının tüm seferlerini görebilir,
- Bu otobüs seferlerin şemalarını görüntüleyebilir,
- Otobüs biletinizi çok kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilir,
- Satın almış olduğunuz biletlerinizi iptal edebilirsiniz.

Bu uygulamada bulabileceğiniz otobüs firmalarından bazıları;

Anadolu Ulaşım, Kamil Koç, Metro Turizm, Nilufer Turizm, Pamukkale Turizm, Ulusoy Turizm, Varan Turizm, Mersin VIF, Efe Tur, Balıkesir Uludağ, İsmail Ayaz, Adıyaman Gülaras, Kanberoğlu, Yeni Adana, Jet Turizm, Öz Diyarbakır, Şanlıurfa Astor Turizm, Süha Turizm, Esadaş, Best Van, Star Diyarbakır, Has Bingöl, Isparta Petrol, Tokat Seyahat, Fındıkkale Turizm, Lider Adana, Ses Turizm, İnci Turizm, Özlem Diyarbakır, Huzur Turizm, Yeşil Artvin, Cesur Bingöl, Doğu Karadeniz, Lüks Gümüşhane, Kırşehir Şanal, Kent Turizm, Güney Akdeniz, Lüks Karadeniz, Devran, Astur Kütahya, Villa Turizm, Aksu Turizm, Çayırağası, Kütahyalılar Turizm, Lüks Kahramanmaraş, İnan Turizm, Üstün Erçelik, Seç Turizm, Ak Turizm, Anadolu Tufanbeyli Turizm, Can Barış Turizm, Çankırı Güven Turizm, Çorum Seyahat, Dadaş Turizm, Has Diyarbakır, Hedef Turizm, Kahta Petrol, Koç Ardahan, Nevşehirliler Seyahat, Öncü Göreme Turizm, Özen Turizm, Trabzon Süzer Turizm, Yeni Aksaray, Yeşil Aksaray, Zaman Turizm.

Tatil biletinizi oBilet Mobil Uygulamasından hızlıca alarak güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Tercihiniz hangi otobüs firması olursa olsun, oBilet’te kendinize uygun bilete kolayca ulaşabilirsiniz.

Türk havayolları ve diğer birçok havayolu şirketinin ebiletlerini karşılaştırma imkânı sunan ve kullanıcının ucuza bilet bulabilmesini amaçlayan sistemi otobüs seferleri için uygulamayı hedefleyen oBilet'te aradığınız ucuz otobüs biletini kolayca bulabilirsiniz. Örneğin Ankara için ucuza bilet bulabilmek adına Kamilkoç Ankara, Pamukkale Turizm Ankara ve diğer tüm otobüs firmalarının, otobüs bilet fiyatlarını kıyaslayabilir, bunun sayesinde de en ucuz otobüs biletini rahatlıkla bulabilirsiniz. oBilet'te Pamukkale Turizm Denizli seferlerinden, Ulusoy Turizm İzmir seferlerine veya Antalya otobüs firmalarına kadar her türlü seferi listeleyebilir ve üyelerimize özel otobüs bileti fırsatları ile aradığınız en uygun fiyatlı bileti anında bulabilirsiniz.

oBilet – Aradığınız o bileti bulmak artık o kadar da zor değil!

oBilet - QR Kodu

Android oBilet QR Kod

Android için oBilet Ekran Görüntüleri

oBilet Resimleri oBilet Resimleri oBilet Resimleri oBilet Resimleri oBilet Resimleri oBilet Resimleri

Android için oBilet Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın