Paribu Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:PARİBU
Güncellenme:29.09.2023

Android için Paribu

Paribu, 500.000'den fazla üye yatırımcısı ve işlem hacmi ile Türkiye'nin en büyük kripto para işlem platformudur.

Onlarca farklı kripto parayı hemen alıp satmaya başlamak için uygulamayı indirin!

Paribu ile kripto para alım satım işlemleri çok kolay. Paribu'da hesabınızı oluşturup, alım satım işlemlerine sadece 3 dakikada başlayabilirsiniz.

Kolay Alış ve Satış:

Paribu, Türk Lirası ile Bitcoin ve altcoin alım satım işlemlerinde en hızlı, en kolay ve en güvenilir yolu sunar.

En Hızlı Yatırma ve Çekme:

Paribu ile kripto para ve Türk Lirası yatırma çekme işlemleri sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleşir.

Yüksek Performans:

Paribu, sektörel tecrübesi ve teknolojik altyapı yatırımlarıyla, kullanıcılarına en hızlı kripto para işlem deneyimini sunar. Piyasa hareketliliğinin çok yüksek olduğu zamanlarda dahi performans sorunları yaşamadan en hızlı şekilde işlem yapabilirsiniz.

Güvenilirlik:

Paribu, Türkiye'nin ödenmiş sermayesi en yüksek kripto para borsasıdır. Kurumsal yapısıyla her geçen gün daha fazla yatırımcı tarafından tercih edilen Paribu'nun kullanıcı sayısı devamlı artmaktadır.

7/24 Hızlı ve Kesintisiz Destek:

Paribu, alanında uzman ve tecrübeli destek ekibiyle kullanıcılarının destek taleplerine 7/24 anında cevap verir. Herhangi bir konuda desteğe ihtiyaç duyduğunuzda; destek web sitesi, sosyal medya kanalları ya da telefon yoluyla anında irtibat kurabileceğiniz uzman bir destek ekibinin her zaman yanınızda ve ulaşılabilir olduğunu bilerek işlem yapabilirsiniz.

Güvenlik:

Paribu'da kullanıcı varlıklarının tamamı güvenlik risklerine karşı çevrimdışı cüzdanlarda saklanır. Transfer işlemlerinin gerçekleşebilmesi için gereken sıcak cüzdanlarda yer alan varlıkların tamamı Paribu'ya aittir. Bu güvenlik prosedürü ile Paribu, kullanıcı varlıkları için maksimum güvenliği sağlar. Kullanıcı hesap güvenliği ve transfer güvenliği için Google 2FA (iki aşamalı doğrulama) ve e-posta onayı ek güvenlik katmanları ile daha yüksek hesap güvenliği alternatifleri sunar. Paribu'da 7/24 faaliyet gösteren bir Siber Güvenlik Birimi bulunmaktadır.

Avantajlı Fiyatlar:

Paribu, kullanıcı işlem hacmi büyüklüğüne göre %0 komisyona kadar varan avantajlı komisyon oranları sunar. Kripto para işlemlerini Paribu'da gerçekleştiren kullanıcılar zamanla azalan, avantajlı komisyon oranlarından faydalanırlar.

Tüm altcoin transferlerinde blok ağı transfer ücretlerini kullanıcılar adına Paribu karşılar. Tüm altcoin transferleri tamamen ücretsizdir.

Şeffaflık:

Paribu marketlerinde yayınlanan tüm işlem hacimleri gerçek kullanıcılara ait gerçek işlem hacimleridir. Marketlerde gerçekleşen tüm işlemler anlık ve anonim olarak tüm kullanıcılara "Market Geçmişi" bölümünde şeffaf bir şekilde sunulmaktadır. Alış satış işlemine açık olan tüm kripto paralar, yatırma çekme işlemlerine de açıktır.

Minimum Yatırma Limiti Yok

Her bütçeden ve her kesimden kullanıcının işlem yapabilmesi için Türk Lirası ya da kripto paralar için minimum yatırma limiti gibi uygulamalar bulunmamaktadır. Böylelikle kripto paraların felsefesine uygun şekilde miktar ve tutar ne olursa olsun yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Hafta Sonu Dahil 7/24 Yatırma ve Çekme

Akbank ya da Papara hesabınız varsa hafta sonu da dahil olmak üzere 7/24 Türk Lirası yatırma ve çekme işlemi yapabilirsiniz. Paribu, 7/24 aktif olan kripto para piyasasındaki dinamiklere göre hareket edebilmenizi sağlar. Banka mesai saatleri içerisinde ise tüm bankalardan EFT yolu ile Türk Lirası yatırma ve çekme işlemi yapabilirsiniz.

İşlem Marketleri:
BTC-Bitcoin,
ETH-Ethereum,
LTC-Litecoin,
XRP-Ripple,
BCH-Bitcoin Cash,
USDT-Tether,
NEO-Neo,
DOGE-Dogecoin,
ADA-Cardano,
HOT-Holo,
EOS-Eos,
XLM-Stellar,
TRX-Tron
BAT-Basic Attention Token
BTT-Bittorent
LINK-Chainlink
RVN-Ravencoin


Bize Ulaşın:
Facebook: https://www.facebook.com/paribucom
Twitter: https://twitter.com/ParibuCom

Merak ettiğiniz konular ya da destek talepleriniz için: [email protected]

Geliştirme Desteği: Codevist

Paribu - QR Kodu

Android Paribu QR Kod

Android için Paribu Ekran Görüntüleri

Paribu Resimleri Paribu Resimleri Paribu Resimleri

Android için Paribu Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın