PassMax Pro Şifre Yönetimi Hakkında
Fiyat:Ücretli
Dil:Türkçe
Boyut:1.5 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.0 ve üzeri
Geliştirici:xmaxsoft
Güncellenme:09.12.2019

Android için PassMax Pro Şifre Yönetimi

Önemli ön not: Gireceğiniz tüm şifreler, sadece sizin belirleyeceğiniz bir ana şifreyle, en bilinen 256 bit AES algoritması (https://tr.wikipedia.org/wiki/AES) kullanılarak şifrelendikten sonra veritabanına kaydedilmektedir. Yani uygulamayı kodlayan dahil hiç kimse bu ana şifreyi bilmeden verilerinize erişemez.
- - - - - - - - -
Şifre unutma derdine son. PassMax ile tüm şifrelerinizi ve/veya özel her türlü bilgilerinizi, yüksek güvenlikli veritabanına kolayca kaydederek güvenli bir şekilde saklayabileceksiniz. PassMax, rakiplerine göre son derece ekonomik olmasının yanı sıra, 256 bitlik AES algoritması modifiye edilerek, kırılması neredeyse imkansız bir şifreleme tekniği kullanmaktadır.

PassMax Özellikleri

? Abonelik ve/veya kayıt ücreti yoktur. Demo ve Pro şeklinde iki versiyon olup Demo versiyon tamamen ücretsizdir fakat en fazla 7 kayıt eklemenize izin verilir ve reklam gösterimleri vardır. Benzerlerine göre oldukça ucuz bir bedel karşılığında bir sefer ödeme yaparak Pro versiyona sahip olup ömür boyu güvenle kullanabilirsiniz.

? Uygulamanın ilk çalıştırılmasında belirleyeceğiniz ana şifre ile yüksek güvenlikli veritabanı size özel olarak oluşturulur.

? Şifreniz sadece uygulamayı açmak için değil aynı zamanda güçlü bir algoritma ile veritabanınızdaki tüm dataları şifrelemek için de kullanılmaktadır. Yani bir şekilde telefonunuzdaki veritabanına ulaşılsa bile kesinlikle şifreleriniz okunamayacaktır.

? Şifre hatırlatıcı, güvenlik sorusu ve cevabı gibi seçeneklerle şifrenizi hatırlamanız veya unutursanız kurtarmanız sağlanmaktadır. Ana şifrenizi ve şifre hatırlatıcı ile güvenlik sorunuzu ve cevabını daha sonra güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz.

? Ana şifrenizi bilmeyen birinin veritabanındaki şifreli bilgileri çözmesi imkansıza yakındır.

? PassMax ile oluşturulan özel veritabanında; uygulama ile gelen Web sitesi üyeliği, Kredi kartı ve Banka hesapları kategorilerinden bağımsız olarak, size ait her türlü gizli veriyi güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

? Diğer şifre/veri kategorisinde, tamamen özgür bir şekilde veri başlıklarını kendiniz belirleyebileceğiniz kayıtlar oluşturabilirsiniz.

? Eklediğiniz kayıtların eklenme ve güncellenme tarihleri otomatik olarak atanır ve veritabanında saklanır. Böylelikle sizden başka birinin müdahalesi olursa bunu kısa sürede farkedebilirsiniz.

? Uygulama, otomatik olarak cihazınızn diline uygun dilde açılacak şekilde tasarlanmıştır. Şu an için sadece İngilizce ve Türkçe dil seçimi mevcuttur.

? Uygulama, güvenlik açığı olacağı için veritabanını internet üzerinde bir kaynağa ve/veya buluta göndermez.

? Optimize edilmiş algoritmalarıyla gayet hızlı çalışmakta olan PassMax uygulaması; 7.600 satırlık kaynak koduyla her türlü testi yapılmış olarak kullanımınıza sunulmuştur.

? Akıllı kod yapısıyla kullanıcının en az hata yapması sağlanmaya çalışılmıştır.

? Şifre üst üste 3 kez hatalı girilirse, uygulama tarafından bir kez şifremi unuttum seçeneği sunulur ve burada güvenlik sorunuz devreye alınır. Burada da kullanıcı doğru cevapları veremezse uygulama kendisini kapatmaktadır. Şifre değiştirme aşamasında da benzer bir proses izlenir.

? Kullanılmayan zamanlarda kapatmak yerine tek tuşla kilitleme seçeneği mevcuttur.

PassMax Pro Şifre Yönetimi - QR Kodu

Android PassMax Pro Şifre Yönetimi QR Kod

Android için PassMax Pro Şifre Yönetimi Ekran Görüntüleri

PassMax Pro Şifre Yönetimi Resimleri PassMax Pro Şifre Yönetimi Resimleri PassMax Pro Şifre Yönetimi Resimleri PassMax Pro Şifre Yönetimi Resimleri PassMax Pro Şifre Yönetimi Resimleri PassMax Pro Şifre Yönetimi Resimleri

Android için PassMax Pro Şifre Yönetimi Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın