Pearl's Peril Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Android 4.4 ve üzeri
Geliştirici:Wooga
Güncellenme:24.05.2022

Android için Pearl's Peril

MÜKEMMEL GİZLİ NESNE OYUNUNU HEMEN OYNA

Pearl's Peril ile aşk, gizem, romantizm ve nefes kesen macerayı yeniden keşfet. Heyecanlı bulmacalar ve sürükleyici kurgularla otuzlu yılların renkli dünyasını yaşa, dünyayı gez ve asla unutamayacağın gizli nesne gizemini ortaya çıkar!
Keşif ve romantizm çağında, uzman bir pilot, dedektif ve kahraman olan Pearl'e baş döndürücü macerasında eşlik et. Hayal bile edemeyeceğin büyüklükte bir komployu ortaya çıkarırken uzak diyarlara yol al, korkunç düşmanlarla karşılaş ve ömür boyu sürecek dostluklar kazan.

Hafta hafta yeni maceraların ve hikâyelerin kilidini aç. Pasifik Okyanusu'nun dibinden Eyfel Kulesi'nin zirvesine, keşiflerin altın çağını yeniden yaşa ve heyecan verici bir macerayla ayaklarının yerden kesildiğini hisset.
Arkadaşlarına haftalık yarışmalarda meydan oku, kendine ait muhteşem bir ada inşa et ve süper hafiye ol. Keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce gizli nesne sahnesi, bulunmayı bekleyen binlerce nesne ve bulmaca çeşitleriyle Pearl's Peril ile mükemmel zaman geçireceksin.

Pearl's Peril - QR Kodu

Android Pearl's Peril QR Kod

Android için Pearl's Peril Ekran Görüntüleri

Pearl's Peril Resimleri Pearl's Peril Resimleri Pearl's Peril Resimleri Pearl's Peril Resimleri Pearl's Peril Resimleri Pearl's Peril Resimleri

Android için Pearl's Peril Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın