RAID: Shadow Legends Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Plarium Global Ltd
Güncellenme:28.09.2022

Android için RAID: Shadow Legends

16 oynanabilir grup ve yüzlerce Şampiyonla inanılmaz gerçekçi fantezi Rol Yapma Oyununda savaşarak ilerle.
Teleria dünyasını kurtarmak için Karanlık ve Aydınlık güçlerin en efsanevi savaşçılarını toplayacaksın. Şampiyonları birlikte savaşmaları, canlı silahlara sahip çıkabilmeleri ve en iyi baskın grubunu toplamaları için yetiştirmelisin.
Zafere giden yol senin için yeni stratejiler edinirken düzinelerce baş düşman savaşından, ejderha kesmelerden ve PvP Arenasında rakipleri ezmekten geçiyor.
Bir efsane olabilmek için bir kahraman olmaktan daha fazlasını yapmalısın - öncülük etmelisin.

Şimdi indir ve savaşa katıl!

?ÖZELLİKLER?

DERİN TAKTİKSEL OYNANIŞ
Zorlu seçimler yapıp şampiyonlarını güçlü kalıntılarla güçlendirerek onlara görevlerinde yardımcı ol. Onlar için bu RPG savaşında inanılmaz özel yetenekler, epik AoE saldırıları, iyileştirme güçleri ve daha fazlasını açmak için rütbelerini yükselt. Zafer doğru takımları, doğru savaşlar için doğru beceri ve kabiliyetlerle hazırlayanlarındır.

BİRLİKTE SAVAŞ
Hiçbir kahraman yalnız değildir. Binlerce oyuncuyla ortak klan mücadelelerinde birleş ve epik eşyalar, nadir Şampiyonlar ve daha fazlası için canavarlar öldür. Kendi düzeninizin diğerlerinin üzerine çıkması için birlikte savaşmalısınız.

DEVASA PVE SEFER HİKÂYESİ
Tamamıyla seslendirilmiş hikâye seferiyle 12 inanılmaz mevkide epik kara fanteziyi tecrübe edin. Ödüllü hikaye yazısından elle çizilmiş hikaye görselleri ve motion capture ile hazırlanmış hikaye grafikleriyle bu dünyada nefes alıp direk birinci gözden deneyimleyin.

EPİK BAŞ DÜŞMANLARLA SAVAŞ
Eşya, XP ve özel şampiyon düşmeleri için düzinelerce zorlu baş düşmanı yok et! Korkusuz ejderhaları, Sihirbazları, golemleri ve diğer canavarları yok et - ardından daha güçlü ekipmanlarla gidip onları tekrar mağlup et.

PVP ARENA
İki takım girer - bir takım çıkar. Zorlu arena savaşlarında diğer oyuncularla kafa kafaya çarpışarak özel ekipmanlar elde et ve sıralamalarda yüksel. Arenada en üst sıralamalara ulaşmak Raid'in PVE seferindeki ve zindan savaşlarındaki ilerlemeni de hızlandırarak bu türdeki en etkili PVE ve PVP oynanış kombinasyonunu sunuyor. Arenada kazan - ve her yerde kazanmış ol.

BENZERSİZ RPG DÜZENLEMELERİ
Farklı ustalık ve kalıntılar kullanarak gelişim yolunu seç ve savaşçılarına milyonlarca olası düzenden birini hazırla. Eski zamanlardaki en iyi RPG'ler gibi şampiyonlarının değerleri, güçleri ve zayıflıkları üzerinde tam kontrolün var. Kısa zaman ve stratejiyle ejderha kesenini bir hasar verene, destek veya savunma rollerine uygun hale getirebilirsin - belirli bir mücadele veya baş düşman ne gerektiriyorsa.

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLAR TOPLA
16 gruptan yüzlerce kahraman topla. Büyücü, Derigezen, Ölümsüz, Şövalye, Elf ve daha birçok gruptan dengeli takımlar topla ve düşmanlarını bozguna uğrat - ardından onları kendi ekibine kat!

VISCERAL 3D ÇİZİMLERİ
Raid, bir konsol RPGsi gibi görünen ve hissettiren mobil bir deneyimdir. Muhteşem, tam işlenmiş 3D kahramanlar sana zırhlarındaki çizikleri bile gösteriyor. Onları yüzlerce özgün yetenek ve saldırı animasyonlarıyla canlı çevrede savaşırken izle. İlk savaştığın ejderhadan bulduğun en nadir şampiyona kadar, en iyi RPG deneyiminin içinde olacaksın.

SORUNSUZ OTOMATİK OYNAMA
Seviyeleri otomatik oynamayla geçerek daha az çaba harcayıp Teleria'yı daha rahat keşfet. O ejderha baş düşmanıyla yüzüncü kez karşılaştığın için savaştan kaçmak mı istiyorsun? Bırak oyun bunu senin için yapsın.

LÜTFEN NOT ALIN:

o Bu oyunda oyun içi satın alım mevcuttur. Bazı eşyalar türlerinden dolayı iade edilemez.
o RAID: Shadow Legends İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Ukraynaca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Türkçe ve Japonca dillerinde mevcut.

Resmî İnternet Sitesi: https://plarium.com/
Destek: [email protected]
Topluluk: https://plarium.com/forum/en/raid-shadow-legends/
Gizlilik Politikası: http://plarium.com/#/doc/policy/
Kullanım Koşulları: http://plarium.com/#/doc/terms/

RAID: Shadow Legends - QR Kodu

Android RAID: Shadow Legends QR Kod

Android için RAID: Shadow Legends Ekran Görüntüleri

RAID: Shadow Legends Resimleri

Android için RAID: Shadow Legends Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın