Ramazan Yemek Tarifleri Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Gazelle Magazine
Güncellenme:07.07.2021

Android için Ramazan Yemek Tarifleri

Ramazan Yemek Tarifleri, Ramazan ayı ve bayramı için özel hazırlanmış kolay ve lezzetli 90 yemek tarifini içeren bir interaktif dergidir. Dergimiz ayni zamanda Ingilizce ve Arapça dillerinde de mevcuttur.

Ramadan Recipes is an interactive magazine that includes 90 easy-to-make recipes specially designed for the month of Ramadan and Eid al-Fitr.

Dergimiz, İftar ve Sahura özel birbirinden lezzetli tarifler ve misafirlerinize sunabileceğiniz enfes tatlı tariflerini içermektedir. Tüm yemek tarifleri daha iyi anlamanız için resimlerle adım adım açıklanmıştır. İlaveten bazı tariflerimizde yer alan videolar sayesinde tarifin hazırlanışı hususunda daha ayrıntılı bilgilere erişebileceksiniz. Yemeklerin sunulan ayrıntılı fotoğrafları sizlere Ramazan sofralarınızı süsleme hususunda yeni fikirler verecektir ve bu sayede aileniz ve arkadaşlarınızı hayran bırakacaksınız. Mesela, yemeğin pişmesi esnasında dergimizin Ramazana ilişkin makaleler, beslenme tavsiyeleri, en sıra dışı camilerin fotoğrafları, sofralarınızı süslemek için ipuçları vs. kapsayan zenginleştirilmiş içeriğine göz atabilir ve Ramazan ayının tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca kilosuna dikkat edenler içinse hafif ve düşük kalorili tarifler sunulmuştur. Dergimizin Fransızca versiyonu en çok satanlar arasındadır. Bu nedenle, Türkçe mobil aplikasyonumuzun da Müslüman Türk kullanıcılar tarafından çok sevileceğini ve çok başarılı olacağına inanmaktayız. Dergimiz ayni zamanda Ingilizce ve Arapça dillerinde de mevcuttur.

Sizlere huzur ve lezzet dolu bir Ramazan ayı dileriz !

İyi okumalar ve afiyet olsun !

Ramazan Yemek Tarifleri - QR Kodu

Android Ramazan Yemek Tarifleri QR Kod

Android için Ramazan Yemek Tarifleri Ekran Görüntüleri

Ramazan Yemek Tarifleri Resimleri Ramazan Yemek Tarifleri Resimleri Ramazan Yemek Tarifleri Resimleri Ramazan Yemek Tarifleri Resimleri Ramazan Yemek Tarifleri Resimleri Ramazan Yemek Tarifleri Resimleri

Android için Ramazan Yemek Tarifleri Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım