Riptide GP: Renegade Hakkında
Fiyat:Ücretli
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Vector Unit
Güncellenme:04.10.2023

Android için Riptide GP: Renegade

Zırhlı sürücülerin büyük şelalelerde ölüme meydan okuyan gösteriler yaptığı, şehrin su yollarında polisleri atlattıkları ve kabaran dalgalar arasında son derece tehlikeli hızlarda gaza bastıkları yerde yasa dışı su jeti yarışının geleceğini deneyimle.

Sen bir su jeti yarışçısısın, hapsedilmiş ve Riptide GP liginden atılmışsın ve şehrin su yolları, sular altında kalmış harabeleri ve çalkalanan fabrika makineleri arasında adını ve itibarını geri kazanma çabasıyla yasa dışı olarak yarışmaya zorlanmışsın. Patronları tek tek al aşağı edip kendi ekibini kurdukça, yeni araçların, oynanabilir karakterlerin ve özelleştirme özelliklerinin kilidini açmak için tekli oyuncu kariyerinde oyna.

Daha sonra yeteneklerini alarak çevrim içi ortama gir ve dünya çapında 8 oyunculu çevrim içi karşılaşmalarda rakiplerinle savaştığın en büyük teste katıl. Liderlik sıralamasında üstünlük için hayalet yarış mücadele modunda arkadaşlarına meydan oku. Hatta kendi cihazında bölünmüş ekranda 4 oyuncuya kadar da oynayabilirsin!

Kestirme yollar, sırlar ve interaktif engellerle donatılmış heyecan fırtınası yaratan yarış parkurlarıyla öne çıkan Riptide GP: Renegade, yeni bir jenerasyon için aksiyonlu su yarışı video oyunudur.


o o ÖZELLİKLER

o Heyecan Verici Ortamlar - yüzen fabrika platformlarında yakıp yık, kasırga gücündeki dalgalara göğüs ger ve savaşın ortasında bir askeri üsse sız. Her yarış parkuru interaktif bir dizi parça, dinamik engeller ve gizli kısayollarla donatılmıştır.

o Derin Kariyer Modu - Yer altı su jeti yarışı turnuvasının en tepesine ulaşmak için çeşitli yarışlar ve patron savaşlarıyla kendi yolunda mücadele et. Su jetini yükseltmek ve kişiselleştirmek, yeni hünerlerin kilidini kaldırmak ve sürüş performansını artırmak için nakit ve deneyim kazan.

o Çevrim İçi Çoklu Oyuncu - Dünyanın her yerinden en iyi oyunculara karşı heyecan verici 8 oyunculu karşılaşmalarda çevrim içi mücadele et.

Bölünmüş Ekranlı Çoklu Oyuncu - Kendi cihazında bölünmüş ekranlı çoklu oyunculu turnuvalarda arkadaşlarına meydan oku. Tek bir cihazda 4 oyuncuya kadar birlikte oyna! (Ekstra oyun tablası kontrol fonksiyonları gerekli.)

o Mücadele Modu - Liderlik sıralamasının kontrolünü eline al ve arkadaşlarının en iyi performanslarının hayalet kayıtlarına karşı yeteneklerini test et.

o Dönüşen Araçlar - Onları sürerken dönüşen aşırı derecede hızlı su jetleriyle dolu bir garaj topla ve yükselt. Yükseltmek için para kazan ve her birini kendine göre özelleştir.

o Son Teknoloji Su Yarışı - Riptide GP: Renegade dinamik su yarışını, nefes kesen su fiziği, fantastik su sıçraması efektleri ve daha bir çok şeyle yeni bir heyecan seviyesine taşır! Her yarış farklıdır çünkü üzerinde yarıştığın yüzey her zaman değişir.

o Google Play Oyunlar Etkinleştirildi - Arkadaşlarınla liderlik sıralamasında rekabet et ve zorlu başarıların kilidini kaldır ve bulut veri eşitlemesiyle oyununun bir cihazdan diğerine aktarılmasını sağla.

Roketle güçlendirilmiş hidro jetler ile geleceğin dünyasının su yollarında yarış!

Riptide GP: Renegade - QR Kodu

Android Riptide GP: Renegade QR Kod

Android için Riptide GP: Renegade Ekran Görüntüleri

Riptide GP: Renegade Resimleri Riptide GP: Renegade Resimleri Riptide GP: Renegade Resimleri Riptide GP: Renegade Resimleri Riptide GP: Renegade Resimleri Riptide GP: Renegade Resimleri

Android için Riptide GP: Renegade Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın