Sesten Yazıya Çeviri TTS Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Android 4.0 ve üzeri
Geliştirici:FSM SOFT
Güncellenme:16.08.2017

Android için Sesten Yazıya Çeviri TTS

Sesten Yazıya Ceviri TTS konuşmayı yazıya dönüştüren kullanışlı ve eğlenceli bir ses tanıma, çeviri (tercüme) ve TTS uygulamasıdır. Tek kelime yabancı dil bilmeden bir yabancı ile konuşabilirsiniz. Bu program dil eğitiminde de size kolaylık sağlayacaktır. Tüm dilleri konuşmayı bu uygulama ile öğrenebileceksiniz. Konuşarak not alabilirsiniz ve aldığınız notları kopyalayabilirsiniz, e-mail, SMS ve Whatsapp, Viber, Skype vb. anlık mesajlaşma uygulamalarıyla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca bu notları internette aratabilirsiniz. Sesten Yazıya Çeviri TTS sizi yazma zahmetinden kurtarır. Sesten yazıya, yazıdan sese (TTS), sesli çeviri (tercüme), sözlük fonksiyonlarını bir arada bulabileceğiniz tek uygulama !

TAMAMEN REKLAMSIZ VERSİYON İÇİN SADECE $3 BAОIŞTA BULUNUP PROGRAM İÇİNDEN LİSANS KODU İSTEОİNDE BULUNMANIZ YETERLİDİR. LISANS KODUNU GİRDİKTEN SONRA BİR DAHA REKLAMLA KARŞILAŞMAYACAKSINIZ.

PAYPAL, KREDİ KARTI VEYA EFT İLE BAĞIŞTA BULUNABİLİRSİNİZ.

Program ses tanıma ve çeviri hizmetleri için aktif internet bağlantısına gereksinim duymaktadır. İnternet paketi kullanmanız önerilir. Programda reklam bulunmaktadır. Reklamsız kullanım için bağışta bulunabilirsiniz. Tüm uygulama izinleri reklam gösterimi içindir.

Desteklenen Diller:
İngilizce, Fransızca, Arapça, Türkçe, İspanyolca, İtalyanca, Bulgarca, Katalanca, Çekce, Danca, Yunanca, Estonya, Farsca, Fince, İbranice, Hintce, Haiti, Macarca, Endonezce, Japonca, Korece, Litvanyaca, Tetonca, Malay, Felemenkce, Norvecce, Lehce, Portekizce, Romence, Rusca, Slovakca, Slovence, İsveççe, Tayca, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Çince

Sesten Yazıya Çeviri TTS - QR Kodu

Android Sesten Yazıya Çeviri TTS QR Kod

Sesten Yazıya Çeviri TTS - Yenilikler

Android 7.0 Desteği

Android için Sesten Yazıya Çeviri TTS Ekran Görüntüleri

Sesten Yazıya Çeviri TTS Resimleri Sesten Yazıya Çeviri TTS Resimleri Sesten Yazıya Çeviri TTS Resimleri Sesten Yazıya Çeviri TTS Resimleri Sesten Yazıya Çeviri TTS Resimleri Sesten Yazıya Çeviri TTS Resimleri

Android için Sesten Yazıya Çeviri TTS Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın