Skylife Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:88 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:Turkish Airlines
Güncellenme:07.09.2020

Skylife: Android için Skylife Dergisi

Türk Hava Yolları'nın uçakiçi dergisi olan Skylife, 1983'den günümüze Türkiye'nin ve dünyanın farklı noktalarına uçan kişilerin yolculuklarını değerli ve renkli kılıyor. İçerik yapısı anlamında seyahat ve kültür sanat eksenini temel alan Skylife, bunların yanı sıra teknolojiden spora, hobilerden yaşam tarzına kadar bir çok konu Skylife'ın zengin içeriğinin birer parçasıdır.

Mart 2013 itibari ile dergi içeriğine ek olarak dergide bulamayacağınız zenginleştirilmiş içeriklere ve interaktif uygulamalara; ses dosyalarndan sanat ve albümlerinin demolarına, video kliplerden resim galerine ve çeşitli animasyonlara da ulaşabilirsiniz. Skylife Android uygulaması ile Android'inizi hem dikey hem yatay kullanarak dergilerinizi okuyabilirsiniz. Arşivde yer alan bütün dergileri ücretsiz olarak yükleyebilir* dilediğinizi silip tekrar yükleyebilirsiniz. Derginizi okurken kaldığınız yeri ya da beğendiğiniz sayfalar favorilerinize ekleyebilir daha sonra kaldığınız yerden veya beğendiğiniz sayfalara favorilerinizden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Dergi içinde yeralan linkleri tıklayarak uygulamadan ayrılmadan internet sayfalarına da ulaşabilirsiniz.* Her bir say ortalama 150-200 MB yer
kaplamaktadır. Genişletilmiş içerik ve interaktif uygulamalar dahil olmak üzere yüklemeleriniz yapabilmeniz için Skylife Android uygulamasını internet bağlantınız aktif haldeyken kullanmanız önerilir.

Skylife - QR Kodu

Android Skylife QR Kod

Android için Skylife Ekran Görüntüleri

Skylife Resimleri Skylife Resimleri Skylife Resimleri Skylife Resimleri

Android için Skylife Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın