Sun Surveyor Hakkında
Fiyat:Ücretli
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Adam Ratana
Güncellenme:01.01.1970

Android için Sun Surveyor

Sun Surveyor ("Güneş Gözlemleyici"), 3B Pusula, Harita Görünümü, Camera Görünümü (Artırılmış Gerçeklik) ve Detaylarıyla (Gökgünlüğü) Güneş ve Ay konumlarını tahmin eder. Güneş Gözlemleyici, Film ve fotoğraf çekimi için konum keşfi, güneş paneli konumlandırma, bahçecilik, emlak, Yer Bilimi ve daha fazla alan için oldukça kullanışlıdır. Her güneş doğuşu ve batışını planlayın!

Etkileşimli kontrolleri kullanarak: 

● Altın saati, mavi saati ve her gündoğumunu, gün batımını, ayın doğuşunu ve ayın batışını planlayıp görselleştirin. 

● Çekim yapacağınız konumdaki Gündoğumunu veya Günbatımını, veya Ay'ı içeren kompozisyonlarınız için doğru zamanı ve açıyı bulun.

● Güneş ve Ay yollarının artırılmış gerçeklik projeksiyonlarını görüntüleyin, güneş veya ayın gökyüzündeki belirli bir konumunun zamanını saptayın.

● Dünyadaki herhangi bir yer için Güneş veya Ay'ın gün içerisindeki veya bir yıl içindeki durumunu görselleştirin.

● Herhangi bir konum için Yaz ve Kış Gündönümü yollarını gözlemleyin.

Özellikler:

● Güneş & Ay Kerteriz açısı ve Yüksekliği, Gündoğumu & Günbatımı, Gölge Oranı, Ayın doğuşu ve batışı, Ay'ın Evreleri & Aydınlanma % Alacakaranlık Zamanları, Yaz ve Kış Gündönümü Yolları, Altın Saat ve Mavi Saat Zamanları, Güneş Öğleni

● 3B Pusula - Dünya üzerindeki cihazın kerteriz açısını ve yönünü, Güneş ve Ay'ın konumlarını ve durumlarını temsil eden bir pusula üzerinde gösteren 3 boyutlu projeksiyonudur.

● Harita Görünümü - Güneş ve Ay'ın olay konumlarının interaktif bir harita üzerine bindirilmiş görünümü. Çekim noktanızı sabitleyin ve çekiminizi Güneş & Ay durumlarıyla hizalayın! Yeni Google Maps Uygulama Programlama Arayüzünün, Arazi haritaları ve harita görünümünü döndürme ve eğme özelliklerini kullanır. Ayrıca yükseklik arama ve iki konum arasındaki dikey açı farkını belirleme özelliğine sahiptir.
● AR Kamera Görünümü - Telefonun kamerası ile Güneş'in ve Ay'ın gökyüzündeki bulunacağı yeri veya ne zaman bir binanın arkasına geçeceğini görselleştirin.

● Zaman Makinası Kaydıracı - Tek bir gün için olayları canlandırın, ya da bir yıl boyunca günlerin uzayıp kısalmasını ve Ay'ın uzaklaşıp yakınlaşmasını izleyin.

● Çevrimdışı Kullanım (Harita Görünümü hariç) - Koordinat Girin, GPS veya veri bağlantısı olmadan Konum Kaydedin veya Yükleyin.

● Ekran görüntüleri ve ayrıntılarını gönderin

● Güneş gölge oranı ve projeksiyonu, gölgeleri görselleştirin.

● Yerel, Otomatik algılama ve Manuel saat dilimi seçimi

● Manyetik Sapma dengelemesi

Sun Surveyor - QR Kodu

Android Sun Surveyor QR Kod

Android için Sun Surveyor Ekran Görüntüleri

Sun Surveyor Resimleri Sun Surveyor Resimleri Sun Surveyor Resimleri Sun Surveyor Resimleri Sun Surveyor Resimleri Sun Surveyor Resimleri

Android için Sun Surveyor Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın