TFXTarget Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:34 MB
Gerekli Sürüm:Android 5.0 ve üzeri
Geliştirici:Türkiye Finans Katılım Bankası
Güncellenme:26.08.2021

Android için TFXTarget

TFXTARGET, döviz ve kıymetli maden işlemlerinizi en rahat şekilde yapabilmeniz için dizayn edilmiştir. 5 gün 24 saat boyunca dünya döviz ve kıymetli maden emita piyasalarını eş zamanlı izlemenizi ve işlem yapmanızı sağlayan uygulamamız içinde birçok fonksiyon barındırmaktadır. Belirlediğiniz döviz üzerinden emir verebilir ya da piyasa kurları ile anında işlem yapabilirsiniz. Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. güvencesi altında müşterilerimizin hizmetine sunulan TFXTARGET platformu masa üstü uygulamasından sonra akıllı telefon uygulamasını da hizmete açmıştır.

TFXTARGET hiç bir bankanın sunmadığı bir özelliği sizlerin hizmetine açmış bulunmakta. Türkiye Finans bünyesinde bulunan hesaplarınız TFXTARGET ile entegre edilmiştir. Uygulamamız üzerinden yaptığınız her işlem için kendi hesaplarınızda bulunan bakiyelerinizi kullanırsınız. Cari hesaplara entegre yapısı ve dinamik fiyatları sayesinde, yaptığınız işlemler anında hesabınızda oluşur. Bu nedenle TFXTARGET kaldıraçlı işlem platformu değildir. Yaptığınız her işlem için hesap hareketi oluşmaktadır.

Güçlü emir yapısı, döviz işlemleriniz için size serbest zaman kazandıyor. Siz emir seviyelerinizi belirleyip sisteme girdikten sonra TFXTARGET sizin adınıza piyasayı takip edip, belirlediğiniz fiyattan işleminizi yapıyor. Aynı emir dahilinde, işlem seviyenizi, kar seviyenizi ve zarar durdurma seviyenizi belirleyebiliyorsunuz.

TFXTARGET ile piyasa, limit ve stop emirlerinize ek olarak, Eğer Olursa ( If Done ve If Done Oco) gibi koşullu emirler de verebiliyorsunuz. İz Süren Emir sayesinde ise zarar durdurma emrinizi belirli bir fiyat belirlemeden bırakabileceksiniz. İz Süren Emir, zarar durdurma seviyenizi pips değeri olarak girmenizi sağlıyor. Bununla beraber sizin adınıza piyasayı takip edip lehinize gelişen piyasa değişimlerinde zarar durduma seviyenizi değiştiriyor.


Forward, vadeli olarak yapılan ve içinde kur riski bulunduran ticari işlerde oluşabilicek kur riskini azaltmak için kullanılmaktadır. Yüklü operasyonel yapısı gereği şube üzerinden yapılan bir işlem olarak bilinen Forward işlemelerinizi TFXTARGET üzerinden yapabilirsiniz. Forward modülü çok yakında akıllı telefon uygulamasında da olacak.

TFX TARGET'ın sunduğu mükemmel hizmetten yararlanmak için en yakın Türkiye Finans şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

TFXTarget - QR Kodu

Android TFXTarget QR Kod

Android için TFXTarget Ekran Görüntüleri

TFXTarget Resimleri TFXTarget Resimleri TFXTarget Resimleri TFXTarget Resimleri TFXTarget Resimleri

Android için TFXTarget Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın