Threads Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Instagram
Güncellenme:23.10.2023

Threads: Instagram Uygulaması

Instagram'ın metin tabanlı konuşma uygulaması olan Threads ile daha fazlasını söyleyin.

Konular, bugün ilgilendiğiniz konulardan yarın trend olacak konulara kadar her şeyi tartışmak için toplulukların bir araya geldiği yerdir. İlgilendiğiniz şey ne olursa olsun, en sevdiğiniz içerik oluşturucuları ve aynı şeyleri seven diğerlerini takip edip onlarla doğrudan bağlantı kurabilir veya fikirlerinizi, fikirlerinizi ve yaratıcılığınızı dünyayla paylaşmak için kendinize ait sadık bir takipçi kitlesi oluşturabilirsiniz.

Threads'te yapabileceğiniz birkaç şey...

- Instagram takipçilerinize erişin
Instagram kullanıcı adınız ve doğrulama rozetiniz size ayrılmıştır. Instagram'da takip ettiğiniz hesapları birkaç dokunuşla otomatik olarak takip edin ve yeni hesaplar da keşfedin.

- Bakış açınızı paylaşın
Aklınızdakini ifade etmek için yeni bir konu açın. Burası kendin olman gereken alan ve kimin cevap verebileceğini sen kontrol ediyorsun.

- Arkadaşlarınızla ve en sevdiğiniz yaratıcılarla bağlantı kurun
Harekete geçmek ve tanıdığınız ve sevdiğiniz içerik oluşturucuların yorumlarına, mizahlarına ve içgörülerine yanıt vermek için yanıtlara atlayın. Topluluğunuzu bulun ve ilgilendiğiniz şeyi önemseyen insanlarla bağlantı kurun.

- Görüşmeyi kontrol edin
Ayarlarınızı özelleştirin ve içeriğinizi kimlerin görebileceğini, ileti dizilerinizi yanıtlayabileceğini veya sizden bahsedebileceğini yönetmek için kontrolleri kullanın. Engellediğiniz hesaplar Instagram'dan taşınacak ve herkesin güvenli ve özgün bir şekilde etkileşimde bulunmasını sağlamak için aynı Topluluk Kurallarını uyguluyoruz.

- Fikir ve ilham bulun
TV tavsiyelerinden kariyer tavsiyelerine kadar, sorularınızın yanıtlarını alın veya kitle kaynaklı sohbetlerden, düşünce liderlerinden ve sektör uzmanlarından yeni bir şeyler öğrenin.

- Hiçbir anı kaçırmayın
En son trendlerden ve canlı etkinliklerden haberdar olun. İster yeni müzik, film galaları, spor, oyunlar, TV şovları, moda veya en son çıkan ürünler hakkında olsun, favori profilleriniz yeni bir ileti dizisi başlattığında tartışmaları bulun ve bildirimler alın.

- Açık sosyal ağ
İnternetin geleceğini şekillendirebileceğine inandığımız açık, birlikte çalışabilir sosyal ağlarda kullanıcıları aramanıza, takip etmenize ve onlarla etkileşimde bulunmanıza olanak tanıyan özellikler.

Threads - QR Kodu

Android Threads QR Kod

Android için Threads Ekran Görüntüleri

Threads Resimleri Threads Resimleri Threads Resimleri Threads Resimleri Threads Resimleri Threads Resimleri

Android için Threads Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın