Timmy's Learning New Skills Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:British Council
Güncellenme:03.12.2018

Android için Timmy's Learning New Skills

Timmy Time TV dizisinden Timmy ile arkadaşları Ruffy ve Otus, İngilizce öğrenme uygulamamıza geri döndüler! Timmy ile Öğrenme Zamanı 2'de sizlere çocuklarınızın bilişsel becerilerini zorlayan ve dil gelişimine yardımcı olan daha fazla oyunlar getiriyoruz.

Uygulama, 4-6 yaşlarında İngilizce öğrenen çocuklar için tasarlanmıştır. Ana diliniz İngilizce ise uygulama iki yaşına kadar küçük çocuklar için de uygun olabilir.

Çocuğunuzun kelimeler, cümleler ve de tanıma ve sıralama gibi bilişsel beceriler öğrenmesine yardım etmek için tasarlanmış bu eğitim uygulamasında, üç heyecan verici oyun oynayabilirsiniz.

- YENİ 'I-Spy' - yeni kelimeler öğrenmek, nesneleri tanımak ve konsantrasyonu artırmak için gizlenmiş nesneleri bulun. Oyunda ilerledikçe çocukların nesneleri bulması daha da zorlaşacak ve gerçekten ciddi bir odaklanma gerektirecektir!
- 'Magic Box' - kutuya eşyalar yerleştirin ve eşyaların tür ve renklerine göre nasıl sınıflandırılacağı ve düzenleneceğini öğrenin. Birden fazla kutu sunulduğunda oyun daha da zorlu hâle gelecek, böylece çocukların sıralama becerileri gelişecek.
- 'Rub-a-dub' - anlatıcıyı dinleyin ve altında gizlenmiş nesneleri tanımlamak için kuş tüylerini, düğmeleri ve boyayı süpürün. Oyun 'armut' ve 'kurşun kalem' gibi tekli kelimelerle başlar ve 'basketbol potası' ve 'üç yeşil boya fırçası' gibi karmaşık cümlelerle devam eder; böylelikle oyun ilerledikçe çocuklar i daha zorlu bir görevle karşılaşır.

Tüm oyunlar, el-göz koordinasyonu, konsantrasyon ve motor ile bilişsel yetenekleri de kapsayan bir dizi becerinin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Çocuklar, tüm oyunlarda bir sesli anlatımla yönlendirilir ve dokunma, kaydırma ve sürükleme yapmak için teşvik edilir

Çocuklar uygulamada ileri seviyelere geçtikçe yeni Timmy ve arkadaşlarından oluşan temalı çıkartmalar ve video klipler de dahil olmak üzere birçok ödül kazanır.

ANNE, BABA VE ÖĞRETMENLER BAYILACAK
- Çocukların dinleme, bilişsel ve motor becerilerinin artırılması ve onların seçim yapmaya teşvik edilmesini sağlayan daha fazla zorlu oyun
- Anne, baba ve çocuklardan gelen görüşler kullanılarak geliştirilmiş sezgisel tasarım
- Hiç bir uygulama içi satın alma veya reklam içermez
- Oyunlar çocukların; kelime bilgileri, el göz koordinasyonu ve konsantrasyonlarını artırmasına yardımcı olur
- Çocukların renkler ve sayılarla pratik yapmasını sağlamanın harika bir yolu
- Çıkartmalar ve video ödülleri, çocukların motive olmuş bir şekilde uygulamada yavaş yavaş ilerleme kat etmelerine yardımcı olur

ÇOCUKLAR BAYILACAK
- Onları çıkartmalar ve videolarla ödüllendiren renkli ve heyecan verici oyunlar
- Kilidi açılmayı bekleyen yeni çıkartma sahneleri, çıkartmalarla oyun oynamak ve video klipler izlemek için tek yapmanız gereken herhangi bir zamanda kupa düğmesine dokunmak.
- Çocukların sevdiği karakterlerden gelen teşvikler!
- Yeni beceriler öğrenirken ve uygularken eğlenin

SHAUN VE TIMMY İLE BRITISH COUNCIL'DE İNGİLİZCE ÖĞRENİN
Timmy ile Öğrenme Zamanı; British Council'in İngilizce öğretim uzmanları ile Timmy Time ve Koyun Shaun'un yaratıcısı Aardman Animations'ın birlikte geliştirdikleri bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır.

GÜVENLİK VE VERİ GİZLİLİĞİ
Çocuğunuzun gizliliği bizim için çok önemlidir. British Council'in gizlilik politikası hakkında buradan daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz: http://www.britishcouncil.org/organisation/how-we-work/policies/privacy

BRITISH COUNCIL'İN İNGİLİZCE ÖĞRENME UYGULAMALARI HAKKINDA
Çocuğunuz Timmy ile Öğrenme Zamanı uygulamasından keyif aldıysa, çocuklara İngilizce okuma, konuşma ve yazmada yardımcı olan diğer uygulamalarımıza bir göz atın.

Tüm uygulamalarımızı görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz:
http://learnenglishkids.britishcouncil.org/en/parents/apps.

Çocuğunuzun evde eğitimini nasıl desteklemeye devam edebileceğiniz hakkında daha fazla ipucu için, Facebook'ta bize katılın: facebook.com/LearningTimewithShaunTimmy

Timmy's Learning New Skills - QR Kodu

Android Timmy's Learning New Skills QR Kod

Android için Timmy's Learning New Skills Ekran Görüntüleri

Timmy's Learning New Skills Resimleri Timmy's Learning New Skills Resimleri Timmy's Learning New Skills Resimleri Timmy's Learning New Skills Resimleri Timmy's Learning New Skills Resimleri Timmy's Learning New Skills Resimleri

Android için Timmy's Learning New Skills Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın