Trugo Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Trugo Akıllı Şarj Çözümleri A.Ş.
Güncellenme:23.10.2023

Trugo: TOGG Trugo

Türkiye'nin akıllı ve yerli elektrikli şarj ağı Trugo, kullanıcı dostu ara yüzü ve şarj ekosistemiyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Elektrikli otomobiliniz için Türkiye'nin yüzlerce farklı noktasında size hızlı şarj imkanı sunan Trugo, eşsiz özellikleri ile yol boyunca sizin yanınızda olmaya devam ediyor.

Yaygın istasyon ağıyla elektrikli otomobiliniz için menzil kavramını ortadan kaldıran Trugo, piyasadaki tüm elektrikli otomobillerle de uyumlu.

Peki Trugo uygulamasında neler mi var?

Yaygın Şarj Ağı: Yüksek performanslı ve geniş kapsamlı şarj ağına erişerek size en yakın şarj istasyonlarını ve uygunluk durumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Anlık Şarj Durumu Takibi: Elektrikli otomobilinizin şarj işlemini her an, her durumda mobil uygulamamızdan takip ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uçtan Uca Şarj Deneyimi: Trugo uygulaması üzerinden şarjınızı başlatabilir ve durdurabilir; ödemenizi Trugo Mobil Uygulaması ile tamamlayabilirsiniz. Geçmiş şarj işlemlerinizi gözden geçirebilir, şarj ekosistemiyle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Siz de Trugo Mobil Uygulamasını indirerek şarj ekosisteminde yerinizi alabilir ve yakın zamanda yayınlanacak onlarca yeni özellik ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Trugo - QR Kodu

Android Trugo QR Kod

Android için Trugo Ekran Görüntüleri

Trugo Resimleri Trugo Resimleri Trugo Resimleri Trugo Resimleri

Android için Trugo Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın