Tüm Çağrı Kaydedici Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:GLOBAL INFINI
Güncellenme:07.02.2018

Android için Tüm Çağrı Kaydedici

Tüm Çağrı Kaydedici Yeni

Tümü ? Çağrı Kaydedici ?, gelen ? ve giden çağrıları ? Android telefonunuzda kaydeder. Telefon görüşmelerini 3gp ? dosyadan kaydeder.
Kaydedilen çağrıları e-posta, herhangi bir bulut depolama alanı, ? haberciler, bluetooth, vb. Yoluyla gönderebilirsiniz.
Otomatik ? çağrı kaydı ? bu en yeni 2018 sürümü ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. And android için ? çağrı kaydedici uygulamanızın minimum ve işlevsel kontrolü belirgindir ve açıktır ?. Öncelikle, Android cihazınızdan bu ? çağrı kaydedicisinin her iki tarafıyla aramaları kaydetmek istediğiniz kişileri seçersiniz. İkincisi, çağrı kaydedicinin bildiriminde ? işaretini ? elden çevirin ve telefonları ? arama kayıtlarını sınırsız kullanmaya başlayın. Each Her birinden sonra hafızanın kurtarılması için bu yüksek kaliteli çağrı kaydediciyi kullanın

Tek bir kaydı silmek veya göndermek için, bağlam menüsünü göstermek için üzerine uzun yazın. ?
Çağrı Kaydedici bir yardımcı programın olması gerekiyor! ? Hızlı açılabilir ? Çağrı Kaydedici ve
SESLİ KAYDEDİCİ İÇİN BİLDİRİNİZ ?? YÜKSEK KALİTE ? SES KAYDEDİCİ BURADA BURADAN ?

Zamanınız ? çok değerlidir! Neden yazı için harcıyorsun? A Daha iyi bir alternatif var - sesli notları ve notları kaydetmek için bir diktafon uygulaması.. Öğrenciler ve işadamları için mükemmel bir çözüm hard Çalışan insanlar için basitçe, herkes için! ? Bu ses kaydedici güvenini hak eden bir not alıcıdır, çünkü bu ? ses kaydedici yeni notlarınızı yalnızca görüşme sırasında değil, aynı zamanda yapıyorlar ?

Konuşmanın ayrıntılarını asla unutmayınız ?. Konuşma dosyalarını uzakta yazabiliyor olmak
KOLAY ? YÖNETİLMİŞTİR ? TELEFON ARAMALARI KAYITLARI

Çağrı kayıt cihazının en yeni uygulaması your Çağrı kayıtlarınızı kolayca organize edin. Call Çağrı kaydedici tarafından kaydedilirler ? uygulamayı gizle ? klasöründe kendiniz seçebilirsiniz ?. Dolayısıyla, aramadaki ? kaydedici gelen ve giden çağrıları ayrı ayrı görebilirsiniz ?. Ayrıca çağrı kaydedici ? en iyi uygulamada zaman veya tarihe göre sıralamak mümkündür. Ve, gerekirse birkaç kayıt silmek için ? aynı anda, bu çağrı kaydedicisini çevrimdışı kullanmaktan çekinmeyin!

Çağrı Kaydedici ? kullanımı kolaydır ve akıllı sezgisel bir kullanıcı arayüzünün arkasında gizlenmiştir.
Çağrı Kaydedici'ni, çok yönlü ? ve ölü kullanımı kolay sağlam bir yardımcı program olarak inşa ettik. F Kayda başlamadan veya kayıt başlatmanın nasıl sorgulanacağından bahsetme.
Çağrı Kaydedici, her iki tarafın konuşmasının her ayrıntısını etkili biçimde kaydeder ve ? "kaydedilmiş ses" dosyalarınızı istediğiniz yerde kalmasını sağlar. caf biçimi.
Kayıtlı çağrıları e-posta, herhangi bir bulut depolama, haberciler, bluetooth, vb. Yoluyla gönderebilirsiniz ?
Önemli ? kayıtlı dosyaları ? cihazınızı destekleyen ? herhangi birine aktarın. caf
? telefon görüşmesi kayıt uygulamasının ses kalitesini ? gerçek zamanlı konuşmada olduğu gibi net hale getirmeye çalışıyoruz. ? Böylece en çok oy alan ? çağrı kaydedici ve yeni sürüm ? 2018 ile önemli olan herhangi bir şeyi kaçırmayacaksınız. Telefon görüşmesi kaydı ? kayıt çağrısını otomatik olarak istediğiniz zaman yeniden çalmanızı sağlar. Ayrıca, artık ? ses kaydedicinin çağrı sesini daha iyi ve daha net hale getirmek için maksimum ? ses seviyesini otomatik olarak ayarlamak mümkündür!
Bu uygulama ? adının önerdiği gibi gelen ? arama ve giden çağrıları kaydeder.
Çağrı kaydedici, çağrı kaydını etkinleştirir veya devre dışı bırakır.
Çağrı tarihi, görüşme zamanı ve süresi gibi tüm ayrıntıları gösterir.
Arama sona erdikten sonra ? "Aramanızı kaydetmek ister misiniz? ?" şeklinde bir yapılandırma iletişim kutusu göreceksiniz.
Bazı insanlar arama sırasında ? kaydediciyi gizli bir ? uygulaması olarak kullanır; bu nedenle ? simgesiz arama kaydedici veya ? çağrı kaydedici bip sesi olmadan

Tüm Çağrı Kaydedici - QR Kodu

Android Tüm Çağrı Kaydedici QR Kod

Android için Tüm Çağrı Kaydedici Ekran Görüntüleri

Android için Tüm Çağrı Kaydedici Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2018 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın