Türkiye Takvimi Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:4.2 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:Türkiye Takvimi
Güncellenme:06.04.2021

Android için Türkiye Takvimi

Uygulama kurulurken, ekran da beliren "Batarya Optimizasyonu" izni için uygulamaya izin verilmelidir. Bunun için ise, Ekrana gelecek olan "Pil kullanımı Optimizasyonu durdurulsun mu?" penceresinden "İzin Ver" seçeneği seçilmelidir. Aksi halde "Alarm" özelliği çalışmamaktadır.

Bir senelik takvim bilgilerine ulaşılabilinir. Ayrıca seçilen şehrin bütün namaz vakitleri de görülebilir. Bu uygulama içinde, 1 adet Widget vardır. Takvim bilgilerini gösterir.

Kıble Pusulası da "Ayarlar" kısmında mevcuttur. Pusulanın ortasında sarı ok ve devamındaki yine sarı renkli kılavuz çizgisi bulunmaktadır. Ok'un ortasındaki açı, Kıbleye dönmeniz için gereken açıdır. -(Negatif) değerler sola, +(Pozitif) değerler sağa dönmeniz gerektiğini belirtir. Bu sarı çizgi ile merkezden Kabe resmine uzanan yeşil çizgi üst üste gelecek şekilde dönerseniz Kıbleyi bulmuş olursunuz. "Detayları Göster" butonu ile gelişmiş görünüme geçip daha fazla bilginin ekranda görünmesini sağlayabilirsiniz. Kıble Pusulası hem GPS hem de NETWORK ağları ile çalışabilmekte ve hangi sağlayıcı daha sağlıklı çalışıyor ise otomatikman o sağlayıcıya geçip hesaplamaları hızlıca yapmaktadır. Hesaplamalara konumunuza göre hesaplanan manyetik sapmada dâhildir. Yani hem Kıble istikâmetini ve hem de hakîkî yani coğrafî yönleri göstermektedir.

Uygulama kurulurken, Konum seçenekleri çıkacaktır. Arzu edilen şekilde, "Cihazın Konumu" veya "Sabit Konum" kullanılabilir.

Mühim Tenbîh: Namaz vakitlerinin hepsi doğru olup, farklı olan vakitlerle alâkalı ma'lûmat aşağıdaki linkde mevcûddur.
http://turktakvim.com/index.php?link=html/sual-cevab/Farkli_Takvimler_TR.html

Türkiye Takvimi - QR Kodu

Android Türkiye Takvimi QR Kod

Android için Türkiye Takvimi Ekran Görüntüleri

Türkiye Takvimi Resimleri Türkiye Takvimi Resimleri

Android için Türkiye Takvimi Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın