Turna Uçak Bileti Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Turna.com
Güncellenme:01.03.2022

Android için Turna Uçak Bileti

THY, Pegasus, Atlasglobal, Onur Air, Bora Jet, Anadolu Jet başta olmak üzere 1300'den fazla havayolu firmalarının uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilir, rezervasyon yapabilir ya da en ucuz fiyatlarla uçak bileti satın alabilirsin. 

Özellikler :
o Uçak bileti fiyatları sorgulama ve 1300 havayolunu aynı anda karşılaştırabilme
o Her uçuştan Turna puan kazanma ve kazandığın puanlarla daha ucuza uçabilme
o Kredi kartı puanlarıyla daha ucuza uçak bileti satın alabilme
o 3D ile güvenli ödeme ile Kredi kartlarına 9 taksit
o Özel kampanyalarla uçak bilet fiyatlarında büyük indirimler

Uçak Bileti Fiyatlarını Karşılaştırma
Turna uygulaması tüm havayollarını aynı anda karşılaştırıp en uygun uçuşları bulmanı sağlar. Uçak bileti fiyatları tek ekranda listelenir. Tüm yurtdışı uçak biletleri ve yurtiçi uçak biletlerini aynı uygulamada bulabilirsin. Online uçak bileti satın alabileceğin gibi bazı havayolları için yalnızca rezervasyon yapıp daha sonra da ödemeni gerçekleştirebilirsin. Turna'yı bilet alma programı olarak kullanıp tüm uçuşlar içinden kolayca seçim yapabilir ve ucuz ucak bileti bulabilirsin. Ucuz uçak bileti bulma uygulaması için Turna'yı kullanabilirsin.

Her Uçuştan Puan Kazanma
Üye olduğunda her uçuştan turna puan kazanıp, kazandığın puanlarla uçak bileti alarak kuşlar gibi bedava uçabilirsin. Üstelik, başkaları için uçak bileti aldığında da puanları sen toplarsın.

Kredi Kartı Puanlarıyla Daha Ucuz Uç
Kredi kartında (World, Axess, Bonus, Maximum, Cardfinans, Paraf) biriken puanları Turna Puan'a çevirip, uçak bileti satın alırken kullanabilirsin. Bu puanlardan istediğin an yararlanabilirsin ! Hatta puanlarınla bedava uçak bileti satın alabilirsin.

Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanı
Kredi kartlarına 9 taksite kadar vade yapabiliriz. Aynı zamanda ödeme altyapımız yalnızca 3D ile yapılan işlemleri desteklediği için Visa ve Mastercard güvenlik standartları ile uyumludur. Güvenle satın alma işlemini yapabilirsin.

Uçak Bileti Kampanyaları
Turna'ya özel uçak bileti kampanya fiyatlarından yararlanabilirsin. Havayolları ile yaptığımız özel anlaşmalarla sık sık kampanyalı uçak bileti fiyatları sunuyoruz. Uzakdoğu'ya yapılacak uçuşlarda Qatar Airways, Emirates Airlines, Singapur ve Etihad Airways gibi havayollarından çok uygun fiyatlarla kampanyaları sık sık yapıyoruz. Aynı zamanda Lufthansa, Air France ve KLM gibi Avrupa Havayolları ile de özel anlaşmalar yapıyoruz. Ukraine International Airlines, Azerbaycan Havayolları, Aeroflot gibi havayolları ile kafkaslara uçuşlar için çok uygun fiyatlar sunabiliyoruz. Turna uygulamasını indirip üye olursan tüm kampanyalardan haberdar olursun. İndirimli uçak bileti ya da promosyonlu uçak bilet fiyatı arıyorsan doğru uygulamadasın.

Turna Uçak Bileti - QR Kodu

Android Turna Uçak Bileti QR Kod

Android için Turna Uçak Bileti Ekran Görüntüleri

Turna Uçak Bileti Resimleri Turna Uçak Bileti Resimleri Turna Uçak Bileti Resimleri Turna Uçak Bileti Resimleri Turna Uçak Bileti Resimleri Turna Uçak Bileti Resimleri

Android için Turna Uçak Bileti Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın