Uber Eats: Şehiriçi Yemek Teslimatı Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Uber Technologies, Inc.
Güncellenme:01.01.1970

Android için Uber Eats: Şehiriçi Yemek Teslimatı

Acıktınız mı? Sevdiğiniz restoranlardan arzu ettiğiniz yemekler Uber hızıyla kapınıza gelsin.

Dilediğiniz yemeği, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde yiyin. Canınızın çektiği yerel lezzetlerin hepsini tek bir düğmeye dokunarak bulabilirsiniz.

Bu akşam ne yiyeceğinize dair bir fikir edinmek için şehrinizdeki restoranlara ve en sevdiğiniz fast food yemeklerine göz atın. Ayrıca, belirli bir restoran, yemek veya mutfak türüne göre arama yaparak damak zevkinize en uygun lezzeti de bulabilirsiniz. Pizza. Burrito'lar Hamburgerler Suşi İştahınızı kabartan yemeği bulmak için, Uber Eats'i deneyin.Siparişinizi vermeye hazır olduğunuzda teslimat adresinizi, tahmini teslimat süresini ve KDV ile hizmet ücretini de içeren toplam ücreti göreceksiniz. Uber hesabınızla kesintisiz olarak ödeme yapmak veya bir kredi kartı eklemek için dokunun. Yola çıkan siparişinizi gerçek zamanlı olarak takip edin.

Uber Eats şu anda aralarında Abu Dabi, Adelaide, Amsterdam, Atlanta, Auckland, Austin, Baltimore, Bangkok, Bogota, Brisbane, Brüksel, Cape Town, Chicago, Dallas, Denver, Dubai, Hong Kong, Johannesburg, Glasgow, Liverpool, Londra, Los Angeles, Madrid, Melbourne, Mexico City, Miami, Milan, Moskova, Mumbai, Nashville, Yeni Delhi, New Orleans, New York, Ottawa, Paris, Philadelphia, Rio de Janeiro, San Diego, San Francisco, Sao Paulo, Seattle, Singapur, Stockholm, Sidney, Taipei, Tokyo, Toronto, Viyana, Varşova ve Washington DC'nin de bulunduğu birçok şehir ve metropolde kullanılabilir.

Uber Eats, dünyanın her yerinde yemek teslimatı hizmetinden yararlanabilmenizi sağlar. Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, Çin, Kolombiya, Fransa, Japonya, Hindistan, Singapur, Güney Kore, Meksika, Yeni Zelanda, Polonya, Rusya, Güney Afrika, İspanya, Tayvan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve daha birçok ülkede sipariş teslimatı.

Henüz şehrinizde Uber Eats kullanılamıyor mu? Yakında şehrinize gelmeyi umuyoruz. Şu anda hizmet verdiğimiz tüm şehirlerin bir listesini görmek için https://about.ubereats.com/cities/ adresini ziyaret edin.

Uber Eats: Şehiriçi Yemek Teslimatı - QR Kodu

Android Uber Eats: Şehiriçi Yemek Teslimatı QR Kod

Android için Uber Eats: Şehiriçi Yemek Teslimatı Ekran Görüntüleri

Uber Eats: Şehiriçi Yemek Teslimatı Resimleri Uber Eats: Şehiriçi Yemek Teslimatı Resimleri Uber Eats: Şehiriçi Yemek Teslimatı Resimleri Uber Eats: Şehiriçi Yemek Teslimatı Resimleri Uber Eats: Şehiriçi Yemek Teslimatı Resimleri

Android için Uber Eats: Şehiriçi Yemek Teslimatı Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın