Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:gedev
Güncellenme:29.06.2022

Android için Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi

? "Dünya Bayrakları 2" tüm dünya ülkelerinin bayraklarını, başkentlerini, haritalarını, kıtalarını ve para birimlerini mümkün olan en eğlenceli şekilde öğreten bir quiz oyunudur (trivia). Bayrakları, başkentleri ve bu oyunla öğrendiklerinizi hiçbir zaman unutmayacaksınız. 4 farklı Düello (Multiplayer) modu: Bayraklar, Başkentler, Haritalar ve Kıtalar. Tüm dünyadan insanlarla düello maçı oynayabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz!

? 240 bayrak, 240 başkent, 5 tek kişilik oyun türü ve 15 ilerledikçe zorlaşan seviye.

? Her seviye 20 bayrak, 20 başkent, 20 harita, 20 kıta veya 20 para birimine sahiptir ve her soru için bayrağa veya ülkeye uygun 20 saniyeniz vardır. Yanlış bir bayrak seçerseniz, o bayrak veya ülkenin adını görürsünüz.

? Ayrıca, her soruyu bir bayrak veya ülke tahmin ederken başkent, para birimi, nüfus ve yüzölçümü gibi ayrıntıları öğreneceksiniz.

? Haritalar modunu oynayabilirsiniz. Her ülke haritasında ülke şeklini veya konumunu tahmin edebilirsiniz.

? Tek oyunculu modlarda her oyun türü ve her dil için tek bir ilerlemeniz var. Ayrıca, her dil için farklı bir leaderboard var. XP kazanın ve listenin en üstüne ulaşın.

? 4 Çok Oyunculu modu vardır: Bayraklar, Başkentler, Haritalar ve Kıtalar. Maç kazanarak altın ve puan (P) kazanabilirsiniz.

? Düello maçı oynayarak turnuvaya katılabilirsiniz. Turnuva listesinin ilk 10'una ulaştığınızda ödüller kazanırsınız. Turnuvalar 48 saat sürer. Turnuva bittiğinde yeni turnuva başlar.

? Oyunda, joker haklarını, kendi avatarlarını ve temalarını kullanmak ve meydan okuma modlarına girmek için harcayabileceğiniz altın var. Altınınız azaldığında, düello maçı oynayarak altın kazanabilir, altın satın alabilir veya reklam izleyerek altın kazanabilirsiniz.

? İki tür joker hakkınız var: 50:50 şans ve çifte cevap şansı. Her birini tek oyuncu modlarında veya çok oyunculu maçlarda altın harcayarak kullanabilirsiniz.

? Eşsiz Dünya Haritamız ile tüm ülkelerin konumlarını ve ülke şekillerini öğrenebilirsiniz.

? Çalışma bölümünde, bayrakları zorluk derecesine göre (zorluk derecesine göre) listeleyin. Her seviyede fonksiyonel bilgi kartlarımızla ülkelerin tüm bayraklarını ve adlarını, başkentlerini, nüfuslarını, yüzölçümlerini veya para birimlerini inceleyebilirsiniz.

? Ülke Listesi'ni Çalışma bölümünde kullanabilirsiniz. Ülkeleri seviyelere, kıtalara veya A'dan Z'ye göre sıralayabilirsiniz.

? Benzersiz Arama bölümümüzle bir ülke arayabilirsiniz. Ülkelerin bayraklarını ve adlarını, başkentlerini, nüfuslarını, alanlarını veya para birimlerini inceleyebilirsiniz.

? Kafa karıştırıcı mekanik yok. Basit ve modern tasarım.

? Kendinizle yarışıyormuş gibi hissedeceksiniz. Buna ek olarak, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların puanlarının toplandığı skor tablosu var. Daha fazlasını deneyin ve adınızı ve ülkenizi İlk 100 Listesine yazın.

? Ayrıca Düello modunda diğer oyuncularla rekabet edeceksiniz. Hem isminizin hem de ülkenizin görüneceği skor tablosunda adınızı ve ülkenizi en yukarı yazdırın!

? Unutma! Eğer tüm seviyeleri ve 5 oyun türünü de 3 yıldızla bitirirsen, tüm bayrakları öğrenmiş olacaksın ve bir daha unutmayacaksın.

? Geniş bir dil yelpazesi ile kendi ana dilinizde veya istediğiniz diğer dillerde öğrenin.

Dünya Bayrakları quiz oyunumuzu, İngilizce, Türkçe, Azerice, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Almanca, Portekizce, Lehçe, İtalyanca, Felemenkçe, İsveççe, Endonezyaca, Danca, Norveççe, Arapça, Çekçe, Farsça, Rumence, Ukraynaca, Macarca, Fince, Korece, Japonca, Bulgarca, İbranice, Sırpça, Gürcüce, Çince dilinde oynayabilirsiniz.

- Facebook: https://www.facebook.com/gedevapps/
- Twitter: https://twitter.com/gedevapps
- Instagram: https://www.instagram.com/gedevapps/
- YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCFPDgs61ls5dCHcGXxzUrqg

Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi - QR Kodu

Android Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi QR Kod

Android için Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi Ekran Görüntüleri

Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi Resimleri Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi Resimleri Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi Resimleri Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi Resimleri Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi Resimleri Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi Resimleri

Android için Ülke Bayrakları 2: Harita - Coğrafya Quizi Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın