VakıfBank TradeOnline Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:5.9 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:VakıfBank
Güncellenme:05.05.2021

Android için VakıfBank TradeOnline

TradeOnline, hisse senedi, varant ve VİOP alım satım işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz Vakıfbank Mobil Uygulamasıdır. Vakıfbank İnternet Bankacılığı ya da Mobil Bankacılık uygulamasını kullanarak belirleyeceğiniz TradeOnline kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya güvenli giriş yapabilir ve Hisse Senedi ve VİOP portföyünüzü görüntüleyip alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli girişin ardından sayfam menüsünde seçtiğiniz ilk 10 Hisse Senedi, Endeks ve VİOP verisi anlık, diğer Borsa İstanbul verileri ise 15 dk gecikmeli olacaktır. Aynı anda tüm BIST verilerinin anlık ve derinlikli takibi için Vakıfbank İnternet Bankacılığını kullanarak lisans satın alabilir ve komisyon tutarınıza göre ücretsiz veri izleme fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Geliştirilmiş teknik analiz özellikleriyle piyasa enstrümanlarını ve endeksleri 5 dakikalık, saatlik, günlük, aylık ve yıllık veya seçtiğiniz tarih aralığındaki grafiklerle analiz edebilir, teknik analiz göstergeleri ekleyebilir, farklı enstrümanları aynı grafik üzerinde karşılaştırabilirsiniz.

"Sayfam" bölümünde size özel ekranlar oluşturabilir, istediğiniz hisse senetlerine, endekslere ve diğer menkul kıymetlere ait verileri takip edebilir, uyarı özelliği ile istenilen menkul kıymete ait haberler ve fiyat değişikliklerinde uygulamanın sizi haberdar etmesini sağlayabilirsiniz.

"Piyasalar" bölümünde BİST pay ve endeks değerleri, vadeli işlem ve opsiyon sözleşme değerleri, tahvil ve bono değerleri ile döviz piyasası verilerini ve yurtdışı borsa endekslerini takip edebilirsiniz.

"Haberler" bölümünde piyasalar ve şirketlere ait haberleri takip edebilir, "Ekonomik Takvim" bölümünde ise tüm piyasalar ilişkin açıklanmış ya da açıklanacak verilere ulaşabilirsiniz.

VakıfBank TradeOnline - QR Kodu

Android VakıfBank TradeOnline QR Kod

Android için VakıfBank TradeOnline Ekran Görüntüleri

VakıfBank TradeOnline Resimleri VakıfBank TradeOnline Resimleri VakıfBank TradeOnline Resimleri VakıfBank TradeOnline Resimleri VakıfBank TradeOnline Resimleri VakıfBank TradeOnline Resimleri

Android için VakıfBank TradeOnline Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın