ViewRanger Haritalar Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Augmentra
Güncellenme:19.01.2022

Android için ViewRanger Haritalar

Binlerce ilham verici yol rehberlerini keşfedin; detaylı topografik haritalar indirin ve ViewRangers'ın entegre navigasyon sistemiyle açık hava maceralarınızda gezin. Maceralarınızı paylaşarak başkalarına da yeni yerler keşfetmeleri için ilham verin! Hem dağ tepelerini keşfetmek hem de kırlarda günlük geziler için mükemmel.

250'den fazla arama ve kurtarma ekibi tarafından güvenle kullanılıyor.

KARŞINIZDA SKYLINE
Yeni arttırılmış gerçeklik teknolojimiz Skyline ile açık hava sporları haritanızı canlandırın. Etrafınızdaki tepe, mekan ve göller gibi özellikleri tanımlamak için telefonunuzun kamerasını kullanın. Skyline'ı navigasyon olarak da kullanabilirsiniz. Gerçek arazi üzerindeki rotalar için ara noktaları (waypoints) görün ve yön oklarını takip edin.
[Skyline'ı kullanmak için GPS işlevleri, telefon kamerası, pusulası ve jiroskop sensörleri olan cihazlar gereklidir. Cihazınızın Skyline ile uyumluluğu garanti edilemez.]

TOPOGRAFİK HARİTALAR İNDİRİN
- En detaylı haritalar için topografik haritalar.
OpenStreetMap® ve OpenCycleMap'den küresel sokak ve arazi haritaları
- Kayak pisti haritası, Ulaşım haritası, Bing Hava Görüntüsü.
Ek premium topografik haritalar da Avrupa, ABD, Kanada ve Yeni Zelanda için mevcuttur.

İLHAM VERİCİ YOL REHBERLERİNİ KEŞFEDİN
- Kendi rotalarınızı yaratıp takip edebilir veya uzmanlar ve halk tarafından yaratılan yürüyüş ve bisiklet gezilerinden oluşan dev arşivimizden rotalar indirebilirsiniz.
- Rotalar, seyahat rehberi yayıncıları, açık hava sporu markaları, turizm acenteleri ve sizin gibi kullanıcılar tarafından ViewRanger'da yayınlanıyor!

HASSAS NAVİGASYON
- Telefonunuzun GPS'ini kullanan aktif rota navigasyon sistemi
- Bir sonraki ara nokta (waypoint) ve rotanın sonuna kerteriz, mesafe ve tahmini süre, çeşitli formatlarda grid referansı, mevki yüksekliği, irtifa kazancı / kaybı ve önemli noktalara (point of interest) gidiş.

TELEFON SİNYALİ OLMADAN ÇALIŞIR
- Uygulama cihazınızın GPS'ini kullanır ve haritada yerinizi belirlemek, yolunuzu kaydetmek veya bir rotayı takip etmek için veri veya telefon sinyaline ihtiyaç duymaz. Haritalar telefonunuza kaydedildiği için çevrimdışı olarak çalışır.

MACERANIZI KAYDEDİN
- Patikanızı kaydedebilir, ilerlerken patikayı canlı olarak izleyebilir ve tamamlanmış patikayı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
- Yol boyunca patikanıza Flickr ve Instagram'dan fotoğraflar ekleyebilirsiniz.
- Mesafe, hız, yükseklik ve diğer yol istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

KONUMUNUZU PAYLAŞIN
- BuddyBeacon(TM), konumunuzu arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilmenize imkan veren PIN korumalı, gerçek zamanlı eşsiz bir konum paylaşım ve takip sistemidir.

GÜÇ TASARRUFU MODUNDA DAHA UZUN SÜRE KULLANIN
- ViewRanger'ı güç tasarrufu modunda daha uzun süre kullanarak yolda daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

VIEWRANGER'A PC ve MAC ÜZERİNDEN ERİŞİN
- my.viewranger.com'daki rota planlama araçlarını kullanarak haritalarınızı PC veya Mac üzerinde görüntüleyebilir ve rotalarınızı önceden planlayarak telefonunuza senkronize edebilirsiniz.

CİHAZLARINIZI SENKRONİZE EDİN
- Viewranger'ı başka bir cihazda kullanarak haritalarınızı, rotalarınızı ve yollarınızı görüntülemek isterseniz veya telefonunuzu kaybettiyseniz, ViewRanger hesap bilgilerinizi kullanarak yeni bir cihazda oturum açabilir ve uygulamayı senkronize edebilirsiniz.

ViewRanger Haritalar - QR Kodu

Android ViewRanger Haritalar QR Kod

Android için ViewRanger Haritalar Ekran Görüntüleri

ViewRanger Haritalar Resimleri ViewRanger Haritalar Resimleri ViewRanger Haritalar Resimleri ViewRanger Haritalar Resimleri ViewRanger Haritalar Resimleri ViewRanger Haritalar Resimleri

Android için ViewRanger Haritalar Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın