WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:98 MB
Gerekli Sürüm:Android 5.0 ve üzeri
Geliştirici:Gismart
Güncellenme:20.08.2021

Android için WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü

WeDrum, gerçek bir davulcunun ihtiyaç duyacağı tüm elektro bateri türlerini içeren bir ücretsiz gerçek davul seti simülasyon oyunudur! Bu müzik oyunu bir pianist, gitarist ve hatta bir şarkıcı ile birlikte, bateri bagetleri ile elektro davul seti çalmana olanak sağlar! Önceden davul dersleri alman gerekmez! Davul uygulaması, müziği seven ve bir müzik grubunda davulcu olmanın nasıl bir şey olduğunu tecrübe etmek isteyen herkese uygundur!

Temel özellikler

- SEÇ: Davul seti oyunlarında çalmak için, geniş müzik türü yelpazesindeki zengin şarkı koleksiyonundan favori müziğini seçin. Yeni ücretsiz şarkılar düzenli olarak Şarkı Defteri'ne eklenir.
- BİR ARAYA GEL: Grup gibi bir tecrübeyi yaşamak için bir piyanist, bir gitarist ve vokalist seç ya da tek başına çalmanın rahatlığını yaşa.
- ÇAL: Hareketli yönlendirme ve ipuçlarını takip ederek bir şarkının ritimlerini çal. Daha iyi çaldıkça daha iyi sonuçlar alacaksın.
- BAŞAR: Tempoyu yakala ve en iyi skorunu kazan. Sahnedeki gerçek bir müzisyen gibi kalabalığın coşkusunun tadını çıkar. Skoru yükseltmek için şarkıyı tekrar çal.
- PAYLAŞ: Bateri tecrübeni sosyal medya üzerinden dünyayla paylaş.

Davul kiti simülatörü uygulamasında profesyonel Hi-Fi sesler ve aşırı gerçekçi davul makinesi seti grafiklerinde jamming ve serbest stil tadını çıkarmak için SOLO moduna geç.

Daha fazla vurgulamaktadır

- Birçok popüler davul kiti: Rock, Hip-Hop, Jazz, Dans, Elektrik, Etnik, vb.
- Metronom: Tempoyu yakalamak için metronomu aç. Davul temel bilgilerini geliştirmen için harikadır.
- Hi-Fi davul çalma sesleri: her müzik enstrümanı için özel ses ayarları.
- Animasyonlu görsel efektler

Bagetlerini bir ninja gibi sallayan bir sonraki meşhur davulcu sen mi olacaksın? Ya da sakin kalmak ve onları bir büyücünün asasını sallaması gibi mi kullanmayı istersin? Hepsi sana kalmış! Gismart, bateriyi diğer müzik enstürmanlarına, gitar veya piyano olsun ya da her neyse, tercih eden kişilere faydalı olması için tasarlanmış, yüksek kaliteli sesleri ile bir en üst düzey davul kiti uygulaması sunar.

Ah, evet...! WeDrum gibi ritim müzik uygulamaları gününün 24 saatini davul yastıklarına vurmakla geçiren bağlangıç seviyesi davulcular için en iyisidir.
WeDrum ile Gerçek davul dünyasına dal! Öğren, çalış, en gerçekçi davul oyunlarında favori şarkılarının üzerine çal!

WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü - QR Kodu

Android WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü QR Kod

Android için WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü Ekran Görüntüleri

WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü Resimleri WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü Resimleri WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü Resimleri WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü Resimleri WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü Resimleri WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü Resimleri

Android için WeDrum: Davul Müzik Oyunlar ve Bateri Simülatörü Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın