World Alışveriş Asistanı Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:51 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Güncellenme:18.04.2022

Android için World Alışveriş Asistanı

World Alışveriş Asistanı uygulaması ile World kampanya ve ayrıcalıkları artık her an yanınızda... Uygulama sayesinde alışveriş anında tüm World kampanyalarından kolaylıkla haberdar olabilir, size özel kampanyalardan faydalanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

· AVM’ler bölümünde, size en yakın lokasyondaki alışveriş merkezlerini bulabilir, bu alışveriş merkezlerinde yer alan markaları görüntüleyebilirsiniz.
· KAMPANYALAR bölümünden World’e özel sektörel ve marka bazlı kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.
· BANA ÖZEL bölümünden uygulamanın kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış avantajlı kampanyalarına katılabilirsiniz.
· FAVORİLERİM bölümünde belirlediğiniz AVM ve markalardaki özel fırsat ve kampanyalardan, uygulama bildirimleri sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.
· DİĞER bölümünden Yapı Kredi kredi kartlarına başvuruda bulunabilir, BANA ÖZEL bölümündeki kampanyalara katılmak için müşteri numarası girişinizi yapabilir, Favori AVM ve Favori Marka bildirim ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Üstelik kampanyaları Facebook ve Twitter’da paylaşabilir, bulunduğunuz AVM ile ilgili yer bildiriminde bulunabilirsiniz. Ayrıca size en yakın taksi duraklarını görüntüleyebilir ve telefon numaraları bilgilerine ulaşabilirsiniz.

World Alışveriş Asistanı - QR Kodu

Android World Alışveriş Asistanı QR Kod

Android için World Alışveriş Asistanı Ekran Görüntüleri

World Alışveriş Asistanı Resimleri World Alışveriş Asistanı Resimleri World Alışveriş Asistanı Resimleri World Alışveriş Asistanı Resimleri World Alışveriş Asistanı Resimleri

Android için World Alışveriş Asistanı Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın