Yemek tarifleri Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Riafy Technologies
Güncellenme:21.03.2023

Android için Yemek tarifleri

Yemek Tarifleri ücretsiz yemek tarifleri size pişirme ve paylaşım sevinç getiriyor. Yemek kitabı kullanarak yeni, lezzetli, lezzetli, nefis ve sağlıklı yemek tarifleri ve heyecan verici festivali özel yemekler deneyerek mükemmel bir pişirme deneyimi yaşayabileceğiniz. Brezilya'da Dünya Kupası futbol için biz özel tüm dünyada futbol taraftarları için bazı yeni tarifi koleksiyonu var. Cookbook reçete uygulaması ile dünya kupası futbol sevinç ile birlikte Brezilyalı tat ve lezzet keyfini çıkarın. Ayrıca biz bu anneler gününde anneler günü özel tarifi koleksiyonu var. Siz sevginizi ifade ve yemek kitabı ile birlikte bu anneler gününde annesi için bakım yapabilirsiniz. Küba vb Çince, İtalyanca, İspanyolca, Meksika, Amerikan, Hint, Avrupa, Tayland gibi dünya çapında en heyecan verici tarifleri yemek seviyorsanız, bu uygulama sizin için gerçek bir yol arkadaşı olacak yeni tarifler deneme.! Bu uygulamayı kullanarak kocanı, anne-in-law, bazı heyecan verici yemekleri ile çocuklar ve hatta misafirlerinizi etkilemek olabilir. Size yemek kolay ve eğlenceli kılan gıda maddelerinin çeşitli verir. Ünlü şefler tarafından dünyanın en iyi sınıf restoranlarda servis yemekleri evde kolayca yapılabilir. Bu bir durak yemek kitabı tarifi uygulamasıdır. Bu sizin için iyi ücretsiz reçete uygulaması olacaktır.
İtalyan makarna, Hint tandır tavuk, ızgara tavuk, pizza, gözleme, cheesecake vb ve nihai aşçı kitap için arama burada biter içeren gıda hazırlanması, rehberlik nasıl büyük koleksiyonu göz atın. Bazı pişirme tarifi Hatta dünyaca ünlü şefler, mixologists veya foodies tarafından moleküler gastronomi yardımı ile hazırlanır.

- Tarifi arama tarifi, malzemeler
- Maddeler veya çanak adından Arama tarifleri
- Sağlıklı gıda ve lezzetli yemek tarifleri arama
- Hesaplanan Hazırlama süresi
- Ters tarifi arama
- Göstermek için fotoğraf nasıl çanak görünüyor
- İnsanlar ve özel günler ve günlük yemek için tam menüleri paylaşabilirsiniz.

Yemek tarifleri - QR Kodu

Android Yemek tarifleri QR Kod

Android için Yemek tarifleri Ekran Görüntüleri

Yemek tarifleri Resimleri Yemek tarifleri Resimleri Yemek tarifleri Resimleri Yemek tarifleri Resimleri Yemek tarifleri Resimleri Yemek tarifleri Resimleri

Android için Yemek tarifleri Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın