yeni Happy Studio Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:43 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.4 ve üzeri
Geliştirici:McDonald's - Happy Studio
Güncellenme:15.05.2019

Android için yeni Happy Studio

** Good App Guide tarafından önerildi - Ekim 2015 **

Yepyeni McDonald's Happy Studio'ya merhaba de! Çocukların bir sanatçı, mucit veya müzisyen olarak oyun oynarken faydalı beceriler geliştirmesine yardımcı olan eğlenceli oyunlar ve yaratıcı aktivitelerle doludur.

Happy Studio'da başyapıt oluşturma, müziğe ayak uydurma veya roket fırlatma dahil her şey mümkündür. Happy ile farklı dünyalar ve interaktif dijital kitaplar keşfedin. Happy Studio, Happy Meal'ı ziyaret eden karakterlerle sürekli olarak güncellenir, böylece her zaman yapacak yeni bir şeyler vardır.

OYUNLAR

Sen Bir Mucitsin

Bu oyun, çocukları, icatlarını deneyip aniden patladığını izlemeye teşvik eder. Parçaları bir araya getirmek ve sonuçları test etmek, çocukların mantık ve sorun çözme becerilerini geliştirmesine yardımcı olur.

Sen Bir Sanatçısın

Çocuklar, gerçek bir sanatçı gibi hissetmek için ihtiyaç duydukları teknikleri bazı şaşırtıcı sonuçlarla birlikte öğrenirler. Farklı araçlar ve malzemelerle çizip boyama, yaratıcılıklarını ifade etmelerine yardımcı olur.

Sen Bir Müzisyensin

Çocuklara müzik kalıplarını eşleştirme görevlerinin verilmesi, farklı ses ve ritmleri öğrenmelerine yardımcı olur. Çocuklar müziğe ayak uydurarak kendi şarkılarını yazabilir.

HAPPY STUDIO HAKKINDA

Happy Studio, çocukların hayal güçlerini yakalayan ve faydalı beceriler geliştirmelerine yardımcı olan rol oynama oyunları ve aktivitelere dayanmaktadır. Çocukları profesyoneller gibi davranmaya teşvik etmenin, yaratıcı bir şekilde düşünmelerine, gurur duyacakları şeyler yapmalarına ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacağını düşünüyoruz. İşte bu nedenle felsefemiz şudur: Düşün. Yap. Yetiştir.

Bilmenizde fayda var
o Uygulama içi satın alma yok.
o Yemek reklamı yok.
o Üçüncü taraf reklamları yok.
o Yeni oyunlar ve karakterlerle düzenli olarak güncellenir.

yeni Happy Studio - QR Kodu

Android yeni Happy Studio QR Kod

Android için yeni Happy Studio Ekran Görüntüleri

yeni Happy Studio Resimleri yeni Happy Studio Resimleri yeni Happy Studio Resimleri yeni Happy Studio Resimleri yeni Happy Studio Resimleri yeni Happy Studio Resimleri

Android için yeni Happy Studio Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2019 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın