Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:UPWAKE.ME
Güncellenme:20.10.2023

Android için Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü

Yeni dünyadaki son sığınaklardan birinin komutasını al! Mücadelecileri bir araya getirip öncülük et, insanları eğit ve görevler ver --- herkes için her zaman bir görev vardır! Üssünü inşa et, güçlendir ve zapt edilemez hale getir!

Virüs etrafa yayılıyor, çok geç olmadan harekete geçmeliyiz. Savaşçılar uyarılmalı ve silahları hazır olmalı. Terk edilmiş ardiyelerde bulunan öğeler ve malzemeler, zombi akınına ve ustalarına karşı savaşlarda işe yarayacaktır.

Efendim, komutayı alın ve insanları kurtarın!
İşte oyunda edindiğin bazı özellikler:

o Sığınak inşaat yönetimi.
Zapt edilemez bir Sığınak oluşturmak için odaları inşa et ve yükselt. İşçiler zaten orada. İnşaatı hemen başlatmak için emir ver! Çeşitli savunma yapıları inşa ederek Sığınağını savunmaya hazırla. Hangi savunma kombinasyonunun en etkili olacağına karar ver!

o Kent sakinlerinin gelişimi.
Bu karanlık günlerde her bir mücadeleci önemlidir ve herkesin yapabileceği bir şey vardır! İnsanlarına yeni beceriler kazandır, yükselt ve ne öğrendiklerini pratikte sana göstermelerine izin ver!

o Ekipman seçimi.
Etkili silah ve ekipmanlar yarat, timini silahlandır ve giydir!

o Çok oyunculu, PVP.
Mücadeleciler bizden ibaret değil ama kıyamette sadece en güçlü olan hayatta kalır, değil mi? Arenanın turnuvasında veya diğer sığınaklara saldırılarda düşmanlarını baskılamak için dev ve yenilmez bir tim oluştur. Açık yüzleşmede kontrolün kimin elinde olduğunu diğerlerine göster!

o Öykü güdümlü kampanya.
Yeni dünyanın tüm girişimlerinde timine öncülük et ve mevcut bütün cephaneliği kullanarak hayatta kal! Zombi akınına uğrayan yüzlerce savaş var ve mutant fanatikler cesur savaşçılarının önünde.

Kıyamet sonrası bir ortamda geçen, tehlike dolu bir atmosfere ve yüksek kaliteli HD grafiklere sahip bu rpg oyunundan etkilenmeyen kimse kalmayacak.

Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü - QR Kodu

Android Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü QR Kod

Android için Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü Ekran Görüntüleri

Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü Resimleri Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü Resimleri Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü Resimleri Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü Resimleri Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü Resimleri Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü Resimleri

Android için Zero city: Zombi Barınağı Hayatta Kalma Simülatörü Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın