Lisans: Ücretsiz
Boyut: 129 KB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Android Akıllı Telefon Toplu Sms Programı  Ekran Görüntüsü

Bu program ile artık toplu SMS göndermek hem çok kolay hemde çok hızlı. Android işletim sistemli telefonunuzu bilgisayara bağlayarak normal telefonlara kıyasla 3 KAT DAHA HIZLI SMS gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca 900 karaktere kadar uzun SMS mesajları göndermeniz mümkün. Program kendi hattınız üzerinden SMS gönderdiğinden dolayı %95' e varan maliyet avantajı sağlamaktadır. Sadece kendi telefonunuz üzerinden bedavaya binlerce kişiye sms gönderebilirsiniz. Piyasada 1.000 Adet SMS ortalama 30 TL, 5.000 SMS ise 150 TL tutmaktadır. Halbuki tüm GSM operatörleri düzenledikleri kampayalarda 5.000 SMS'i 10 TL' ye vermektedir. Dolayısıyla programımız piyasadan 150 TL'ye alacağınız bir hizmeti 10 TL' ye sağlamaktadır. Yani paranızın %95'i cebinizde kalacak! Göndereceğiniz SMS'ler hattınız üzerinden gideceği için hem HIZLI hemde %100 ulaşma garantili gönderilmektedir. Uygun fiyata SMS göndermek için GSM operatörlerinin (Turkcell, Avea, Vodafone) SMS kampanyalarından yararlanabilirsiniz. (Operatörlerin SMS kampanyaları farklılık göstermektedir. Güncel SMS kampanyaları için operatörlerden bilgi alınız.) Excel'den rehber yükleme özelliği ile mevcut kayıtlı rehberinizi excelden programa hızlı birşekilde aktarabilirsiniz. Ayrıca manuel olarak programa yeni numara tanımlaması yapabilirsiniz. Özel günler için (Kandil,Bayram vb.) yada işiniz ile ilgili bildiri ve kampanyaları toplu SMS olarak gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi için : www.bilsoftsms.com

 

KURULUM İŞLEMLERİ : 
 

1. Adım : Öncelikle programın telefonunuza bağlantı yapabilmesi için aşağıda anlatılan "Telefon Ayarları"bölümündeki USB Hata Ayıklama modunu aktif hale getirin. 
 

2. Adım : Android telefonunuzu bilgisayara USB kablo ile bağlayın.
 

3. Adım : Programın telefonunuzu otomatik algılayabilmesi için telefon driverların kurulu olması gerekmektedir. (Örn: Samsung telefon kullanıyorsanız Kies programının kurulu olması gerekir.) Eğer telefon driverınız kurulu değilse bu linkten indirip driver kurunuz. Universal Telefon Driverı indirmek için TIKLAYINIZ 
 

4. Adım : İndirmiş olduğunuz BilSoft SMS Programını kurup çalıştırınız. 
   

5. Adım : Program açıldıktan sonra telefon rehberinizi oluşturup mesaj göndermeye başlayabilirsiniz.
Program lisanslanmadığı takdirde İlk 15 mesajı normal, sonraki SMS' leri ise sonuna reklam metni ekleyip gönderecektir.

 

 

Dosya Boyutu : 10.4 MB

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2018 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın