Atlasjet indir

4 (5 oy)
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.3 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Atlasjet Ekran Görüntüsü

Windows 8 için Atlasjet Uygulaması

Türkiye`nin işlem yapılabilinen ilk mobil Havayolu uygulaması. Uygulama, seyahatiniz ile ilgili her türlü işlemi yapabilmenize olanak sağlıyor. Üstelik ‘Ayarlar’ bölümünden kullanıcı ve kredi kartı bilgilerinizi güvenli bir şekilde telefonunuza kaydederek çok daha kısa bir sürede bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulama ile neler yapabilirsiniz ?

3 Adımda Bilet: Atlasjet`in yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarının yer durumunu ve fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, kredi kartı veya çağrı merkezine bağlanarak biletinizi 3 adımda kolaylıkla alabilirsiniz, dilerseniz bu rezervasyonu uygulama üzerinden iptal edebilirsiniz. Üstelik şimdi kullanıcı ve kredi kartı bilgilerinizi kaydederek 3 adımdan çok daha kısa sürede bilet alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Nereye gideceğinizi seçip sisteme kaydettiğiniz bilgilerin kullanılmasını talep ettiğiniz takdirde boş olan alanlar otomatik olarak doldurulacaktır. Sizin tek yapmanız gereken ödemenizi onaylamak olacaktır. Üstelik şimdi kullanıcı ve kredi kartı bilgilerinizi cihazınıza kaydederek 3 adımdan çok daha kısa sürede bilet alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Check-in: Oturma planını görüntüleyip istediğiniz koltuğu seçerek ,cep telefonunuza göndermiş olduğunuz biniş kart linki ile kontuara uğramadan, uçuş kapısındaki görevliye cep telefonunuza gelen 2D Barkodlu biniş kartınızı göstererek yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Tarifeler: Atlasjet`in güncel yurtiçi ve yurtdışı uçuş tarifesini görüntüleyebilir, ayrıca gideceğiniz şehrin hava durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kalkış/Varış: Atlasjet uçuşları ile ilgili havalimanlarında ilan edilen iniş/kalkış veya gecikme bilgilerine buradan erişebilirsiniz.

Jetmil Kart: Jetmil kartınızın size sağladığı avantajlardan uygulamalarımızda da faydalanabilirsiniz.
  • Bilet Al
  • Check in
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın