Lisans: Demo
Boyut: 6 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
avesKooperatif Ekran Görüntüsü
aves Kooperatif

 

Kooperatifler ve süt toplama merkezleri için hazırlanmış olan otomasyonumuz sektöründe bir ilktir. Üretimden pazarlamaya kadar geçen süreçte müstahsillerden alınan ürünlerin satışına kadar geçen süreçte toplanması, pazarlanması gibi işlemlerin, en kısa sürede ve hatasız olarak yapıldığı otomasyonumuz kooperatifler ve sektör için vazgeçilmezi olmaktadır. Sistem istenirse kiosk halinde müşterilerimize teslim edilmektedir.

Sistemimiz tamamen SQL veritabanı üzerinden çalıştığı için çok güçlü ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Uzaktan bir cep bilgisayarı, yada uyumlu cep telefonuyla sistem dünyanın her yerinden güvenli bir şekilde izlenebilir. İstenirse program komple flash diskten çalışabilir. Birden çok süt toplama merkezi olan kooperatiflerde de online veri tabanı bağlantısı gerçekleştirilir. (Örnek:Burdur S.S.Karamanlı Sulama Kooperatifi) yada offline olarak  gün sonu işlemleri flash disk ile taşınabilir.

Programımızın 1.0 versiyonunun Kooperatif kısmının demosunu 15 gün boyunca kullanabilirsiniz. Şu anki günce versiyonumuz 1.50 dir. Demo versiyonumuzla Gerçek versiyonumuz arasında çok büyük farklılıklar bulunmaktadır. Dilerseniz Sizlere Canlı DEMO gerçekleştriebilirizç Lütfen bu konuda bilzerle irtibata geçiniz.  Süt Alım videoları kısmından süt alım otomasyon kısmının canlı demolarını görebilirsiniz. Aytıca Eğitim Videolarındanda programın ve süt alım otomasyon kısmının kullanımın görebilirsiniz.

Programımızın çalışması için makinanızda Firebird SQL kurulu olması gerekir. Sağ Tarafdaki DOWNLOAD linkinden indirebilirsiniz..

Kullanıcı Adı: DEMO

Şifre : DEMO dur.

 

 

aveskooperatifkur.exe (6.00 MB)     Details Download
Önemli Notlar: Programın güncel versiyonu 1.0.79 dur. Bu versiyonda toplu sağım merkezlerinden ve sürü yönetimi sistemlerinden otomatik veri alınır. sulama vb tüm işlemler eksiksiz yapılabilir.
Gereklilikler: Firebird 32 Bit

avesKooperatif Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2018 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın