4 (189 oy)
Lisans: Deneme
Boyut: 24.1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Aymet Kobi Ekran Görüntüsü

Aymet KOBİ Programın kullanımı son derece basittir. Bütün bilgi girişleri ENTER, ESC tuşları kullanılarak yapılmakta ve bütün bilgi ekleme ve bilgi silme işlemleri INSERT ve DELETE tuşları kullanılarak yapılabilmektedir. İstenilen bütün işlemler tamamen klavyeden yapılabileceği gibi mouse kullanılarak da yapılabilmektedir. Aynı anda birden fazla pencere görüntüleyebilme Masraf merkezi tanımlayabilme Online döviz kuru güncelleme Bir menüden çıkmadan başka menüye geçiş Aynı anda birden fazla firmayla çalışma imkanı Müşterilere ve satıcılara özel bilgi notu girişi Satışlarınız sonucu oluşan kar zarar durumu ve kar marjlarınızı görebilme imkanı Bütün raporların döviz olarak alınması Çoklu fiyat,çoklu döviz İstenildiği kadar iskonto satırı açma imkanı Gelir gider, borç, alacak, stok, maliyet ve tahsilatlarla ilgili doğru bilgilere ulaşım Tüm alış ve satış fiyatlarını izleyebilme imkanı Excel'e veri transferi Parametrik yapısı ile gelişen ve değişen ihtiyaçlara göre en kısa sürede çözüm üretimi Rapor ve form tasarımlarında;renk,yazı karakteri gibi görsel değişikliklerin gerçekleştirilmesi Hızlı rapor ve hızlı operasyon imkanı

Önemli Notlar: Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Aymet Yazılımları 15 günlük süre kısıtlamalı olarak web sitemizden de temin edilebiliyor.

Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Aymet Kobi programını üstünde mouse ile çift tıklayarak açın program sizi yönlendirecektir.Kurulum penceresinde İLERİ butonunu tıklayın ve işlemleri yineleyin. SON butonunu tıkladığınızda kurulum bitmiş ve Aymet Kobi programı bilgisayarınızda çalışmak üzere hazırlanmış olacaktır. Fakat bazı virüs programlarının güvenlik seviyesi yüksek olmasından dolayı programın kurulumu esnasında erişime izin vermeyeceği bölümler olduğundan Aymet Kobi programı eksik veya hatalı çalışabilir. Böyle bir durumda bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Aymet Kobi programını sorunsuz olarak yüklediyseniz;

Giriş şifreleri;

KULLANICI ADI:aymet

ŞİFRE:aymet

olarak tanımlanmalıdır.

BAŞLAT > PROGRAMLAR > AYMET > YÖNETİCİ programını tıklayın, ve açılan pencerede KULLANICI ADI ve ŞİFRE'yi girin ve TAMAM ' tıklayın,

Açılan pencereden YENİ FİRMA EKLEME ikonunu tıklayarak firmanızın adını yazın ve TAMAM 'ı tıklayarak YÖNETİCİ programını kapatın.

BAŞLAT > PROGRAMLAR > AYMET > AYMET programını tıklayın, ve açılan pencerede KULLANICI ADI ve ŞİFRE'yi girin ve TAMAM ' tıklayın,

Açılan pencereden FİRMALAR ikonunu tıklayın.Yönetici programında oluşturduğunuz FİRMA veri tabanı dosyanızı göreceksiniz. Bu dosyanın üstünde çift tıklayarak aktif pozisyona getirin. Veri tabanı aktif olduğunda veri tabanının hemen üstündeki boşlukta beyaz yazı ile belirecektir.

FİRMALAR penceresini kapatıp Aymet Kobi programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıma menü çubuğundan işlem seçerek veya menü kısayol ikonlarına tıklayarak başlayabilirsiniz. Açılan pencerelerde klavyenizin INS tuşu ile kayıt ekleme işlemleri yapılabilir.

İsterseniz tarafımıza bildireceğiniz telefon ve adres bilgileriniz ile uygun vaktinizde uzaktan bağlantı veya yerinizde tanıtım yapabiliriz.

Müşterilerimize Aymet programlarının tanıtımı ve kullanımı hususunda ücretsiz ve sınırsız (mesai saatleri 09:00-18:00)destek vermekteyiz.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2018 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın