Lisans: Ücretsiz
Boyut: 151.9 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
BlackBerry Link Ekran Görüntüsü
BlackBerry 10 aygıtınızla bilgisayarınız arasında, müzik ve fotoğraflar gibi içeriklerinize erişin, senkronize edin ve düzenleyin.

Resim, şarkı ve videolarınızı yeni aygıtınızda bir araya getirin. BlackBerry Link ile içeriklerinizi BlackBerry 10 aygıtları ve bilgisayarınız arasında yönetebilir ve senkronize edebilirsiniz. Eski aygıtınızdan aktarım yapıyorsanız BlackBerry Link, size hızlı ve sorunsuz bir kurulum sağlar.

Kusursuz içerik yönetimi
Tüm fotoğraflarınıza, müziklerinize, videolarınıza ve dosyalarınıza Wi-Fi® veya USB ile erişin ve bunları BlackBerry 10 aygıtları ile bilgisayarınız arasında senkronize edin, paylaşın ve düzenleyin.1

Müzik, hem Windows Media Player hem de iTunes desteğiyle, BlackBerry 10 aygıtınızla kişisel ya da Mac bilgisayarınız arasında senkronize edilebilir ve paylaşılabilir. Fotoğraflar, videolar ve belgeler de seçilen klasörlerle kolayca senkronize edilebilir.

Kullanımı kolay
BlackBerry Link'in kurulumu kolaydır ve BlackBerry 10 aygıtınızı bilgisayarınıza ilk bağladığınızda yazılımı indirmeniz istenir. Kurulduktan sonra, medya ve belgelerinize hızlı ve kusursuz erişimin keyfini çıkarırsınız. BlackBerry Link ile BlackBerry Kimliği kullanarak oturum açmak bilgisayarınızı aynı BlackBerry Kimliği ile oturum açılmış olan Blackberry 10 aygıtlarınızla otomatik olarak ilişkilendirmenizi sağlar.

Masaüstü kütüphaneniz de aygıt içeriğinizle aynı yolla sunulduğundan, istediğinizi her zaman bulabilirsiniz. Aygıtınıza senkronize etmek için koleksiyonları ya da ayrı ayrı öğeleri sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

Güvenli yedekleme ve güncellemeler
Aygıt verileriniz BlackBerry Link ile güvenli biçimde yedeklenebilir. Ardından gerekirse, içeriğiniz yalnızca birkaç basit adımda geri yüklenebilir.

Aygıt yazılımı güncellemelerini denetleyip kurmak da her zamankinden daha kolaydır; yazılım güncellemeleri mevcut olduğunda BlackBerry Link sizi uyarır.

BlackBerry Link Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın