Cepyol indir

4 (6 oy)
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Cepyol Ekran Görüntüsü

Windows 8 için Cepyol Uygulaması

Türk Hava Yolları (THY), Pegasus, Anadolu Jet, SunExpress ve Atlas Jet dahil yurtiçi ve yurtdışından 800’ün üzerinde havayolu firması ile dünyanın her yerine uçuş seçenekleri sunan Cepyol üzerinden, ayrıca Kamil Koç, Varan, Ulusoy, Anadolu Ulaşim, Efe Tur ile birlikte 67'nin üzerinde firmadan Turkiyenin heryerine otobüs bileti alabilirsiniz.
“Uçuş Bilgileri” butonu ile havalimanlarına iniş, kalkış ve gecikme bilgileri ile tüm uçuşları izleyebilir, “Sizin Bavul” butonu ile bavulunuza almanız gerekenler listesine ulaşabilirsiniz.
Cepyol'dan seyahatlerinize online otobüs bileti ve online uçak bileti almak için mobil cihazınızı veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.
Cepyol seyahatinizi sorun olmaktan çıkartır, ister iş gezisi ister tatil gezileri olsun, çıkacağınız yolculuğa dair en uygun çözümleri ve en ucuz biletleri cebinize ulaştırır. Kampanyalı uçak seferlerinden ve kampanyalı otobüs seferlerinden haberdar eder.
Cepyol tarafından satılan uçak biletleri ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri Alto Turizm Seyahat Acentasi(IATA kodu 8821340) tarafından yapilmaktadir. Cepyol tarafından satılan otobüs biletleri ile ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri ilgili firma tarafından yapılmaktadır.
  • 800'den fazla havayolu firmasında Türkiye ve tüm dünya havalimanlarını arama,karşılaştırma,satın alma
  • 67'den fazla Türkiye çabında tüm otobüs firmalarının seferlerini arama,karşılaştırma,satın alma
  • Gerçek zamanlı Türkiye'deki havaalanlarının kalkış ve varış bilgilerini izleme
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın