3 (12 oy)
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7.9 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Çevirmen Ekran Görüntüsü
Program geliştirme aşamasında olmakla beraber beta sürümden ilk kararlı sürüme yükseltilmiştir. Program tamamiyle google translate altyapısını kullanmaktadır. Doğal olarak programı kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

Google, programcılar için oluşturduğu apilerde translate dinleme seçeneğini paylaşmıyor ancak bununla birlikte kendi geliştirdiğim bir modülle dinle seçeneğinide programa eklemiş bulunmaktayım. Programın kullanımı son derece basittir ancak programda kullanılan diller şuan itibariyle türkçe ingilizce almanca ve fransızcadır ve bu diller arasında sağlıklı bir çeviri yapabilirsiniz.İlerde ise Google translate deki tüm diller desteklenecektir.

Ayrıca program kurulum gerektirmez tıkla çalıştır mantığıyla hazırlanmıştır. Güle güle kullanmanız dileğiyle. Programın kullanılması, kopyalanması ve dağıtılması tamamen serbest ve ücretsizdir. Program hiçbir şekilde ücret karşılığı satılamaz, ticari araç olarak kullanılamaz.
Önemli Notlar: Herhangi görüş, öneri ve program hatalarını program üzerindeki "Programcıya Ulaşın" butonuna tıklayarak paylaşabilirsiniz.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın