Lisans: Deneme
Boyut: 188.9 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
ConFAT Fatura Programı Ekran Görüntüsü

İlk girişte Kullanıcı adı ve şifre: admin ‘dir. Daha sonra şifreyi değiştirebilir ve kullanıcılar bölümünden yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz.

Programın deneme sürümü 120 gündür ve tüm özellikleriyle  kullanılabilir. 120 Günün sonunda 1 yıllık kiralama ücreti 150 Tl'dir. Uzak bağlantıyla ilk kurulumm için 100 Tl ücret talep edilir. bu ücret 1 yıllık uzak bağlantıyla yapılacak bütün hizmetleri de kapsar.

Özet:

Matbu forma fatura bastıran firmalar için tasarlanmış bir fatura kesme programıdır. Faturayı bilgisayar ortamında kesmenin en güzel taraflarından biri de insani hataların olabildiğince azalmasıdır. Program içerisinde ötv, tevkifat seçenekleriyle birlikte kdv dahil ve kdv hariç yapıları da yer almaktadır. Fatura keserken istenirse stok kartı seçilerek fatura kesilir istendiğinde ise hiç stok kartı kullanılmadan fatura kesme imkanı bulunmaktadır. Görsel fatura tasarım ekranı sayesinde bütün işletmeler fatura çıktısını kendi faturalarına göre ayarlayabilir.

Avantajları:

ConFat yazılımımız fatura kesmeyi hızlı ve hatasız hale getirir yanlış düzenlemeden dolayı meydana gelebilecek riskleri ortadan kaldırır. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Çok az veri girişiyle çok fazla bilgi oluşturmayı amaçlar.

Confat Müşterileriniz için size, kendinize bir veritabanı oluşturma imkanı verir. Böylelikle sizden alışveriş yapan herkese istediğiniz zaman ulaşma imkanına sahip olursunuz. Stok kartlarını zaman içerisinde tanımlayıp sattığınız ürünleri faturalarınıza tekrar tekrar yazma durumundan kurtulabilirsiniz. 

Confat size müşterilerinizin yaptığı ödemeleri, yani tahsilatlarınızı girme imkanı verir. Aynı zamanda müşterilerinizle yaptığınız mutabakatları da Cotfat içerisine girebilirsiniz. Böylelikle her bir müşterinize hesap ekstresi oluşturma imkanına sahip olursunuz. Hesap ekstrelerini PDF formatında müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Confat ile geriye dönük olarak yazdırdığınız fatura bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Fatura ayarlarını görsel olarak tasarlama imkanına sahip olursunuz.

Confat içerisinde parametreler bölümünden varsayılan ayarlamalar yapılabilir. Böylelikle her bir faturada seçimleri yeniden yapmak gerekmez.

Confat size parametrelerden firma bilgilerinizi tanımlama imkanı verir. Burada yaptığınız tanımlamalar program içerisinde yer alan bütün raporların sizin firma bilgilerinizle düzenlenmesi ile neticelenir.

Confat parametreler bölümünde size tahsilat tipleri ve Döviz türleri tamımlama imkanı da verir.

Confat Yazılımı Raporlar bölümünde dönemsel olarak kesilen faturaları sorgulama imkanı

Confat yazılımında iskonto girişi yapma imkanı yer almaktadır.

Confat içerisinde müşteriler için müşteri bilgilerini tanımlama imkanı mevcuttur. Önceden kesilen faturaları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Confat Üretilen çıktıların PDF formatına dönüştürülmesi imkanını da size verir. Böylelikle çıktıları müşterilerinizle mail olarak da paylaşabilirsiniz.

Confat Kullanıcı şifreleme sistemi ile verilerinizi yetkisiz kişilerden korur. Ayrıca Log yönetimi ile hangi kullanıcınızın ne değişiklik yaptığını görme imkanına sahip olursunuz.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın