Fifa 17 Demo indir

3 (55 oy)
Lisans: Demo
Boyut: 1.9 GB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Fifa 17 Demo Ekran Görüntüsü

FIFA 2017 Demo

FIFA 17 Demo'sunu indirebilmek için Origin hesabınız (ücretsizdir) olmalı ve Origin bilgisayarınızda kurulu olmalı. Ücretsiz indirmek için tıklayınız...

Şimdiye kadarki en büyük sezona hazır olun! FUT Champions ve Kadro Kurma Görevleri, oyunculara FIFA'nın en popüler modunda mücadele etmek ve ödül kazanmak için yeni yollar sunuyor.

Kadro Koruma Görevleri
Yepyeni Kadro Kurma Görevleri'ni (KKG) tamamlayarak çok özel oyun içi ödüller kazanın. Temel, Gelişmiş veya Lige özel görevler arasından seçim yaparak kadro kurma becerilerinizi test edin. Görevler sezon boyunca güncelleneceği için sık sık kontrol etmeyi unutmayın.

FUT Formaları
Tarzları birbirine yakın tasarımcılar ve ünlüler bir araya gelerek FUT 17 için yeni ve özel formalar yarattı. FUT'ta sahada kendinizi daha ayrıntılı ifade edebilmenizi sağlayacak yeni yollar hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edin. Tasarımcılar ve FIFA müzisyenleri tarafından tasarlanan özel FUT formalarını nasıl elde edebileceğinizi öğrenmek için ön sipariş kampanyalarına göz atın.

Arkadaşla Offline Oynama
FUT 17'de arkadaşlarınızla mücadele etmek için daha fazla seçeneğiniz var. Seri tarihinde ilk kez, rakibiniz kendi FUT kadrosunu indirerek yerel offline maçta kullanabilecek. FUT 17'de rakibinizle yan yanayken mücadele edebileceksiniz!

 

Fifa 17 Demo Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın